İşte Fenerbahçe’ye transfer edildiği iddia edilen Robin Van Persie yi İstanbula getirecek uçak

İşte Fenerbahçe’ye transfer edildiği iddia edilen Robin Van Persie yi İstanbula getirecek uçak
Fenerbahçelisi, Galatasaraylısı, Beşiktaşlısı, kısacası tüm sporseverlerin günlerdir konuştuğu Robin van Persie, yarın İstanbul’a geliyor. ‘Uçan Hollandalı’, yarın saat 22.00 sularında özel uçakla İstanbul’da olacak.

Beşiktaş’ın, Fenerbahçenin uzun süredir peşinde olduğu Robin van Persie’yi transfer etmek için harekete geçtiği iddiası dün gece gündeme bomba gibi düştü. Hollandalı futbolcunun transferinin tehlikeye girdiği iddiasının yayılması üzerine sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım, Topuk Yaylası’nda konuk ettiği gazetecilere bir açıklama yapıp, “Robin van Persie transferi bitti, Fenerbahçe’ye hayırlı olsun” dedi.

Transferin resmen açıklanmasının ardından Hollandalı futbolcunun Türkiye’ye ne zaman geleceği de kesinleşti. Robin van Persie, yarın (pazar) gece saat 22.00 sularındaİstanbula gelecek. Sarı lacivertliler, tıpkı Nani gibi Hollandalı golcüyü de özel uçakla İstanbul’a getirecek.

Fenerbahçe taraftarlarının Van Persie için özel bir karşılama töreni hazırladığı öğrenildi. Hollandalı yıldız için özel pankartlar hazırlanırken, yarın gece uçağın ineceği Sabiha Gökçen Havalimanı’na binlerce taraftarın gitmesi bekleniyor.

Robin van Persie’ye İstanbul’a getirecek olan Cessna Citation Exell tipi özel uçakta yok yok.

Transfer haberleriyle dünya çapında ün yapan İtalyan gazeteci Gianluca DiMarzio, Robin van Persie’nin perşembe günü Fenerbahçe için geçtiği sağlık kontrolü sırasında çekilen fotoğraflarını yayınladı.

Hürriyet

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.