İstanbul uçağı kalkmayınca yolcular tepki gösterdi

İstanbul uçağı kalkmayınca yolcular tepki gösterdi

Mardin’den İstanbul’a uçması gereken uçak havalanamayınca yolcular, havalimanında ki görevlilere tepki göstererek mağduriyetin giderilmesini istediler.

THY’nin Mardin İstanbul tarifeli uçağı araza nedeniyle kalkış yapamayınca yolcular tepki gösterdi

Edinlen bilgilere göre bu Akşam saat 20:45 Mardin’den İstanbul’a havalanma gereken uçak arıza nedeniyle havalanamayınca uçak yolcuları yaşanan arıza nedeniyle görevlilere tepki gösterdi.

İstanbul’a gitmeleri gerektiği için arızanın biran önce giderilmesi gerektiğini kaydeden yolculara beklemeleri konusunda telkinde bulunan görevli personel, yaşanan sorunun kendilerinden kaynaklı olmadığını merkezdeki yetkilerle görüşmeler devam ettiğini ifade ettiler.

İstanbul’a havalanmak üzere yeni bir uçak yönlendirilmesi talebinde bulunan yolcular, yaşanan mağduriyetin giderilmesi talebinde bulundular.

İstanbul uçağı kalkmayınca yolcular tepki gösterdi

THY görevlileri, Uçağın kanadındaki arızayı gidermek için Diyarbakır’dan teknik ekip talep ettiklerini belirtirken havaalanında çaresizce bekleyen yolcular ise; Diyarbakir’dan ekip gelip arızayı onaran kadar sabahı bulacağını THY yetkililerinden Mardin’deki yolcuları almak üzere yeni bir yolcu uçağı yollaması talebinde ısrar etmeyi sürdürüyor.

Arızalı uçakla uçmak istemediğini belirten Yolcular, arızalı uçağın arızası giderilsin dahi biz bu uçakla uçmak istemiyoruz. Herkesin işi gücü var beli bir programı var. Biran önce bir çözüm bulunsun diye bekliyoruz. Yeni bir uçak yönlendirsinler. İstanbul’a en yakın uçak seferi iki gün sonra biz iki gün bu halde mi bekleyeceğiz diye tepki gösterdiler. (Mardinlife)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Teknisyen
11 ay önce

Arıza giderilince niye uçmuyorlarmış? Enteresan, arabaları arızalanınca yaptırıp satıyorlar herhalde bidaha binmiyorlar demekki.

Mağdur
11 ay önce
Reply to  Teknisyen

Sorun bu uçağa binmek değildi bende mağdurlardan biri olarak bunu belirteyim aynı firma olsa dahi bize Thy uçak bilet satıp Anadolu jet gönderilmesiydi ve arıza bilgisinin biz 3 saat bekletildiğimizden dolayı tepki gösterince bize söylenmesiydi

Mağdur
11 ay önce
Reply to  Teknisyen

Yorum siliniyor aklını kendine şakla öyleyse