featured

İSTANBUL HAVALİMANINDA UBERCİ KAVGASI

İstanbul Havalimanı’nda taksiciler UBER’ciye saldırdı

İstanbul Havalimanı’nda taksiciler tarafından saldırıya uğrayan bir UBER şoförü yaşananları kameraya kaydetti. Görüntülerde, taksicilerin UBER şoförünün üzerine yürüyerek şiddet uygulamaya çalıştıkları anlar yer alıyor.

İstanbul Havalimanı’nda meydana gelen olayda iddiaya göre, bir grup taksi şoförü korsan taşımacılık yaptığını öne sürdükleri UBER şoförüne saldırdı. UBER şoförü ise yaşananları kameraya kaydetti. Görüntülerde bir grup taksicinin UBER şoförünün üzerine yürüdüğü ve şiddet uygulamaya çalıştığı görülüyor. UBER şoförünün “Ne yapacaksın dövecek misin?” demesi üzerine bir taksici “Harbiden döveceğim kendimi zor tutuyorum” diyor. UBER şoförünün yaşananları kameraya kaydettiğini gören taksiciler sinirlenerek hakaret ediyor.

Her ne sebeple olursa olsun bu şekilde zorba davranışların önüne geçilmesi ve insanların nezaket çerçevesinde anlaşmaları gerekse de kendini bilmez bu tarzda kişilerin önüne ne yazık ki geçilemiyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Yorum

 1. Bu küfür eden adamın taksisine binen hanımlar tehdit altındadır

  Cevapla
 2. Tehdit, hakaret, zorbalık. Hukuk mu? Taze bitti.

  Cevapla
 3. 4 sene önce

  Maalesef en kalitesiz meslek grubu. müşteri dolandırmak bu meslek ile özdeşleşmiş bir olgu. her türden adam var, denetim yok.

  Cevapla