İstanbul Havalimanı’na taşınma ertelendi

İstanbul Havalimanı’na taşınma ertelendi
İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınma konusunda bugün gerçekleştirilen toplantıdan ertelenme kararı çıktığı iddia edildi.

29 Ekim’de açılışı yapılan İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınma ile ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın da katıldığı toplandı İstanbul Yeni Havalimanı’nda gerçekleştirildi.

Saat 15.00’da başlayan toplantıya Bakan Turhan’ın yanı sıra Devlet Hava Meydanları Genel Müdürü Funda Ocak, Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Önal, Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA üst düzey yetkilileri ve diğer ilgililer katıldı. Toplantı yaklaşık 2,5 saat sürdü.

Toplantıdan çıkan sonuçla ilgili resmi açıklama yapılmadı. Ancak Bakan Turhan’ın başkanlığında yapılan toplantıdan erteleme yönünde karar çıktığı öğrenildi. Taşınma için yeni belirlenen tarihin Mart ayı olduğu kaydediliyor.

Geri

12
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bakkk

Acele ile verilen kararlar facia ile sonuçlanırlar bunu ben söylemiyorum Tk’da aldığımız human factor eğitimi söylüyor işinize gelince prosedür işinize gelmeyince prosedürü görmezden gelemezsiniz okadar..

metroo

oraya direkt metron yapilana kadar o havalimani açılmaz benden soylemesi !

Teknik

Geç olsun güç olmasın… Sıkıntıyı asıl yaşayacak olanlar ilk aşamada inşaat bir yandan devam ederken orada çalışacak personel… Allah hepimize kolaylık versin.

Doktor bu ne

Yolcuların ulaşımı için sunulan çözüm önerileri otobüs taksi vs.. oldukça pahalı ve konforsuz , zaman açısından da sıkıntılı olur . Metro ağı yapılmadan havalimanına ulaşım rezalet olacaktır. Yolculara , çalışanlara çile çektirmek yerine neden hazırlık operasyonları sona erince açılmasın ? Madalyamı takacaklar ?

Ayıp

Bunlar hep hasetten, kıskançlıktan. Dış güçlerin oyunu. Reise erken açtırdılar burayı. Ayıp oldu. Mahcup olduk.

Taşınma

Ben marttada gidileceğini düşünmüyorum. 3 ayda ne değişecek??

Olmaz tabi

Havacılık öle hadi taşının demekle olmuyor işte.

Milleti yeni havalimanına nasıl gotureceksiniz. Yollar paralı. Adam arabasıyla gitse bi dert taksıyle gitse zaten dert. İett ile gitse rezillik. Uçağa binmek daha eziyetli olacak.

Keşke su metrolar hemen bitse. Biterse o zaman guzel olur herşey.

Hatcı

Mart Nisan da taşınma yapılıp yaz operasyonuna sudan çıkmış balık gibi girileceğini sanmıyorum. Benim tahminim sanırım 10 ay daha burdayız..

Aziz Daha Nedesin...

Dış mihrakların oyunudur…

C/S

Bırakın olmasın. Hızlı trende erkenden bitmeden açıldı. Yeterki herşey düzgün olsun kimsenin başına birşey gelmesin.