İstanbul Havalimanı’na Komşu tarlalar İcradan satılık

İstanbul Havalimanı’na Komşu tarlalar İcradan satılık

İstanbul havalimanı ve Kanal İstanbul projesine komşu olan Çatalca’da büyüklü küçüklü tarlalar icradan satışa çıkıyor.

İstanbul’da kurulması planlanan ve yeni İstanbul olması hedeflenen bölgenin hemen yanındaki Çatalca’da tarlalar çeşitli metrekareleri ile icradan yarı fiyatına satışa çıktı.
İcraburada.com sitesinde yer alan şartnamelere göz atıldığında 6 dönümlük 716 bin TL değerindeki tarlayı alıcıları icradan yarı fiyatı olan 357 bin TL’ye alma fırsatı doğuyor. Aynı ilçede daha küçük bir tarlaya ihtiyacım var diyenler için ise yaklaşık 2 dönümlük arazi 165 bin TL den başlayan fiyatlar var.  Ayrıca 18 dönümlük arsaları da bulabilmek mümkün.
Havalimanı ve Kanal İstanbul’u komşu olmak için az bütçe ile yatırım yapmak istiyorum” diyenler için ise 3.5 dönümlük tarlalar 200 bin TL’den satışa çıktığı gözlemleniyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan icraburada.com genel müdürü Caner Çakı, “geleceğin İstanbul’unda benim de yerim olsun ve geleceğin İstanbul’una yatırım yapmak istiyorum diyenler için güzel bir fırsat olduğunu belirtti.

Bu bölge de yatırımlar tamamlandıktan sonra kurulması planlanan yeni şehrin büyümesiyle birlikte, buralardaki tarlalar gerekli çalışmaların yapılması ile birlikte arsa vasfına geçeceğini söylemek mümkün.


Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.