İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’nde seçim

İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’nde seçim

Yeni katılım yapacak 200 kişiden kişi başı 250 bin TL üyelik kabul bedeli alacağı öğrenilen İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’nin toplamda 5 milyon TL kasasına koyacak.

İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’nin bugün yapılacak olan Mali Kongresi’nde mevcut başkan Fahrettin Can tek aday.

Kongrede üye sayısını da 900’den 1100’e çıkaracak olan Kooperatifin üyelik katılım bedeli ise dudak uçuklattı. Yeni katılım yapacak 200 kişiden kişi başı 250 bin TL üyelik kabul bedeli alacağı öğrenilen İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’nin toplamda 5 milyon TL kasasına koyacak.

İnternet sitesindeki duyuruda ise kooperatifin yapacağı bu kongre yeni binalarında yapacakları ilk kongre olma özelliği taşırken katılım bedeli olarak 250 bin TL ödeyecek olan taksicilerin her ay düzenli olarak da kooperatife 2 bin TL üyelik bedeli ödeyecekleri öğrenildi.

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
vatandaş

Bu kadar katılım bedeli ve aidat veren mükelleflerden ne kadar vergi alınabiliyor ? Taksi plakaları noterde hangi değerler üzerinden el değiştiriyor ? Vergi daireleri lütfen göreve

Teröristler

Ben daha cok dolandırırım , ben daha çok dolastırırım seçimidir o. Sarı taksi gördüm mü tüylerim diken diken oluyor. Haramzedeler.

alı pendaz

rakam hatası var yazınızda 50 mılyon olacak 5 mılyon deyıl