Atatürk Havalimanı’nda patlama 10 Şehidimiz var!

Atatürk Havalimanı’nda patlama 10 Şehidimiz var!

İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan az önce bir son dakika haberi geldi..

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali giriş bölümünde patlama yaşandı. Olayda yaralananların olduğu öğrenildi. Ayrıca Atatürk Havalimanı’nda şuan uçakların hareket etmesine ve inişlere izin verilmiyor.

Bekir Bozdağ, “İlk belirlemelere göre 10 şehidimiz var. Bir terörist ilk önce kaleşnikofla etrafı taradı ve kendini patlattı.” dedi.

 

10 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Meclis’te patlamaya ilişkin bilgi veren Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Havalimanın dış hatlar girişinde bir terörist önce keleşle etrafı tarayıp sonra kendisini patlattı. 10 civarında şehidimiz var. 20 civarında da yaralı olduğu söyleniyor. Ayrıca havalimanı metro girişinde de bir patlama olduğu bilgisi geldi” dedi.

 

GÖRDÜ TANIĞI O ANLARI ANLATTI

Son dakika: Bir görgü tanığı, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinin otoparkında olduğunu ve aracına bindiği sırada ilk patlama sesinin duyulduğunu söyledi. Görgü tanığı ayrıca 50’ye yakın silah sesi duyduğunu ve patlamanın ardından ikinci bir bombanın daha patladığını ve çok sayıda ambulansın olay yerine geldiğini söyledi. Ayrıca olayların otopark kısmında gerçekleştiğini iddia etti.

 

 

ATATÜRK HAVALİMANI PATLAMA ATATÜRK HAVALİMANI PATLAMA

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
...
4 yıl önce

Dış hatlar otopark