İsmail Küçükkaya’dan THY’ye tepki

İsmail Küçükkaya’dan THY’ye tepki

İstanbul – Antalya seferinde dün yaşanan talihsiz olayda uçakta bulunan Fox Tv’nin başarılı habercisi İsmail Küçükkaya THY yollarına sitemlerini iletti. Sıklıkla seyahat eden İsmail Küçükkaya havalimanında da habercilik yapmaktan geri kalmadı. Ekranların sevilen yüzü Çalar Saat programına ara vererek tatil için Antalya’ya gidiyordu.

İşte o Paylaşımlar;

Sn dk/ THY’nin İstanbul Yeni Havalimanı’ndan kalkan 2430 sefer sayılı Antalya uçağı, havada uçağa kuş sürüsü çarpması nedeniyle geri döndü. Uçak, seferini yarıda kesip, İstanbul havalimanına iniş yaptı. Uçağın kokpit camında çatlama meydana geldi.

Uçak, Antalya yolunda iken, pilot; ‘bir kuş sürüsü çarptığı için, kokpit camında meydana gelen çatlak nedeniyle sivil havacılık kuralları gereği İstanbul Yeni Havalimanı’na geri dönmek zorunda kaldı’ anonsu yaptı.
THY Kriz yönetimi becerisi sıfır. En ufak bi açıklama yok. Yolcuları balık istifi doldurdular. Kimse ne yapacağını bilmiyor. Uçak mı değişecek, sefer mi iptal edilecek keşke bi bilgilendirme yapılsa @TurkishAirlines
THY Basın Müşaviri @yhyustun aradı, bilgilendirme için bir ekibin yolcuların yanına gelmek üzere olduğunu; ve uçak değişikliği yapılacağını söyledi.
THY Basın Müşaviri @yhyustun saat 19.30 için yeni bir uçakla İstanbul Antalya seferi organize edileceğini söyledi şimdi ikinci kez arayarak.
Uçağımız kalkıyor arkadaşlar. Selametle 15.10 İstanbul/Antalya uçağı, saat 20 itibariyle havalanıyor. Hayırlısıyla. Geçmiş olsun mesajları için teşekkürler.
Antalyadayız.
Geri

8
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
tehaye

Bu olay İstanbul’da yani thy’nin merkezinde oluyor ve kısa sürede başka bir uçak bulunup da sefere konulamıyor,insanlar saatlerce bekletiliyor ve ne bilgi veren var ne bir şey. Thy’nin torpilli yönetiminin profesyonelliği ancak bu kadar olur.

türedi

THY KRİZ YÖNETİM MÜDÜRÜNE VE ELEMANLARINA BAKIN BUNLARA SIFIR DEMEK HAKSIZLIK EKSİ EKSİ … 🙂 VARSA YOKSA BIYIKLI YALAKASI İLE DEDİKODU YAPIYOR İDARİ İŞLERLE TAKILIYORDUR…E ADAMIN BABASI REKTÖR YEDİ TÜM KAYMAĞINI ŞİRKETİN…

Cenap Bilgin

Tam 35 yıl THY an hizmet ettim,2000 yılında istasyon müdürü olarak emekli oldum.zaman,zaman gerek iç hatlarda gerekse dış hatlarda seyahat ediyorum,her seferinde hizmetlerin sıfıra indiğine şahit oluyorum.Sayın Genel Müdürümüz,veya yönetim kurulu başkanımız tebdil-i kiyafet yaparak iç hatları veya dış hatları zaman zaman kontrol edebilirler hele bir boarding hizmeti var evlere şenlik özellikle USA dahi istasyonlarımızda tam curcuna.istediğin kadar uçak alabilirsiniz ama o uçaklara hizmette aynı zamanda çok önemle ne gecikme anonsu veriliyor ne bilgi veriliyor.masa başında oturmakta bu işler düzelmez.

Selami

Yav, bi sus sen evinde eşini yönetemiyorsun burda koca filo söz konusu

Technıc hat

Otoparkta bos ucsk yok anahtarını alıp ucursunlar İsmail kolay degil bu isler ile Yaygara yapma git ozaman pegasus la uc hersey cok guzel olucak diyen kaptanlarla

The Marmara

İsmail dert etme otele gidersin 🙂

rahaat ol ya

memlekette ne Genis insanlar var cok genişlemişsin

Kpt

İsmail otele gider gitmesine de sen ve senin gibiler yatacak yeri nerede bulurlar onu merak ederim, Allah akil fikir versin, haksizlik ve hukuksuzluk karsisinda bu kadar vurdumduymaz olmak ancak cahil toplumlarin harcidir