İSG İÇİN MEMUR VE PERSONEL ALIMI

İSG İÇİN MEMUR VE PERSONEL ALIMI

Türkiye’nin hava taşımacılığı için en çok tercih edilen ve bilinen havalimanlarından bir tanesi olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı bilindiği üzere açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmektedir. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı personel alımı ilanları interaktif iş ilanları siteleri üzerinden duyurulmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı tarafından yeni duyurulan ilanlara bakıldığında 10 kadro için personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor ve pozisyonlara ilişkin detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ Alım Yapacak Kurum: İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Farklı Pozisyon: 10 Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda En Az Mezuniyet: Lise

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanının alım yapacağı memur ve personel için gerekli detaylar hemen yukarıda verilmiştir. Peki alım yapılacak pozisyonlar hangileridir?

Muhasebe Memuru

Otopark Memuru

Mekanik Teknisyeni

Resepsiyon Görevlisi

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Köprü Operatörü

Garson Komi

Muhasebe Uzmanı

Teknisyen

 

BAŞVURULAR

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanının alım yapacağı tüm pozisyonlar hemen yukarıda verilmiştir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak. Buna göre İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların aşağıda yer almakta olan linki takip etmesi nitelikler hakkında bilgi sahibi olması ve müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı İş İlanları

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
kadriye ada

link yok acaba yardımcı olabilir misiniz?