İnsansız Hava Aracı Satın Alınacak - Airline Haber

İnsansız Hava Aracı Satın Alınacak

 

Ankara Polatlı Ziraat Odası Başkanlığı Tarafından 4 Adet 30 Litrelik Zirai İnsansız Hava Aracı Satın Alınması İle 8 Kişiye İHA2 Pilot Lisans Eğitim Hizmeti Verilmesi İşleri İhale Edilecek.

İhale ve Teklif Açma Tarihi 06.07.2022 11:00 olan ilan hakkında yapılan açıklamada “Odamızın “4 Adet 30 litrelik Zirai İnsansız Hava Aracı satın alınması ile 8 Kişiye İHA2 Pilot Lisans eğitimi verilmesi hizmet alımı” işi 6964 sayılı Kanun ve bağlı mevzuatınca Kapalı teklif usulü teklif almak ve pazarlık yapmak suretiyle ihale edilecektir.

İsteklilerde aranacak şartlar ve diğer hususlar İdari ve Teknik Şartname ile Sözleşme Tasarısı’ndan oluşan ihale dokümanında belirtilmiş olup, ihale dokümanı mesai saatleri içinde Odamızın Zafer Mahallesi Gordion Caddesi No:65  Polatlı /ANKARA adresinde görülerek bedelsiz temin edilebilecektir.

Ayrıca, Odamızın polatli@tzob.org.tr  web adresinde yer alan “Duyurular” bölümünden görülebilir, indirilerek çıktı alınabilir.” denildi.

Basın İlan Kurumu’na ait www.ilan.gov.tr internet portalı üzerinde yer alan ILN01654257 nolu ilanda;

4 adet 30 litrelik zirai insansız hava aracı satın alınması ile 8 kişiye İHA2 pilot lisans eğitim hizmeti verilmesi işleri ihale edilecek

POLATLI ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI’NDAN

1.    Odamızın “4 Adet 30 litrelik Zirai İnsansız Hava Aracı satın alınması ile 8 Kişiye İHA2 Pilot Lisans eğitimi verilmesi hizmet alımı” işi 6964 sayılı Kanun ve bağlı mevzuatınca Kapalı teklif usulü teklif almak ve pazarlık yapmak suretiyle ihale edilecektir.

2.    İsteklilerde aranacak şartlar ve diğer hususlar İdari ve Teknik Şartname ile Sözleşme Tasarısı’ndan oluşan ihale dokümanında belirtilmiş olup, ihale dokümanı mesai saatleri içinde Odamızın Zafer Mahallesi Gordion Caddesi No:65  Polatlı /ANKARA adresinde görülerek bedelsiz temin edilebilecektir. Ayrıca, Odamızın polatli@tzob.org.tr  web adresinde yer alan “Duyurular” bölümünden görülebilir, indirilerek çıktı alınabilir.

3.    Teklifler, 06.07.2022 çarşamba günü saat 11:00’e kadar Odamıza elden verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta veya kargo vasıtasıyla da gönderilebilir. Tekliflerin ihale saatine kadar İdareye ulaşması gerekir. Posta veya kargoda meydana gelen gecikmeler dikkate alınmaz, gecikmelerden Birliğimiz sorumlu tutulamaz.

4.    Odamız; 2886 ve 4734 sayılı yasalara tabi olmayıp, ihaleyi yapıp yapmamakta veya dilediğine dilediği bedel üzerinden verip vermekte veya kısımlara bölerek ihale etmekte veya ihaleyi tamamen iptal etmekte serbesttir.

İLGİLİLERE DUYURULUR.

Basın İlan Kurumu’na ait www.ilan.gov.tr internet portalı üzerinde yer alan ILN01654257 nolu ilana ulaşmak için tıklayınız.
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum Airlinehaber moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.Sıradaki haber:

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Milli Muharip Uçak projesini anlattı

Hızlı Yorum Yap

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Airline Haber'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Airline Haber'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.