featured

Indigo, Türk Hava Yolları ortak uçuşuyla Viyana’ya ulaşıyor

Hindistan’ın düşük maliyetli havayolu şirketi IndiGo, Türk Hava Yolları ile yaptığı ortak uçuş anlaşması aracılığıyla Viyana’ya seyahati teşvik etmek üzere Avusturya Ulusal Turizm Ofisi ile ilk turizm işbirliği anlaşmasını imzaladı.

Kısa bir süre önce IndiGo, Türk Hava Yolları ile yaptığı ortak uçuş anlaşması aracılığıyla Hindistan ve Avusturya arasındaki günlük uçuş bağlantısını tanıtmaya başladı.

IndiGo küresel satış başkanı Vinay Malhotra açıklamasında: “IndiGo’nun İstanbul üzerinden (Türk Hava Yolları ile ortak) Viyana ve Salzburg’a gerçekleştirdiği uçuşlar sayesinde yolcular Avusturya’nın başkentinin zengin kültürel mirasını, mimarisini ve gelişen sanat ortamını keşfedebilecekler.

“Bu işbirliği turizm ağını güçlendiriyor ve ülkenin ticaret, ulaşım ve makine endüstrileri aracılığıyla ekonomik bağları güçlendiriyor.”

Hintli turistler Delhi ve Lucknow gibi şehirlerden Schengen vizesi alarak Avusturya’yı ziyaret edebilirler. Hindistan vatandaşları. Aynı vize, Avusturya’yı geçit olarak kullanarak Hollanda, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Portekiz, Macaristan, İtalya ve Almanya’ya seyahat etmek için de kullanılabilir.

IndiGo günlük 1700’ün üzerinde uçuş gerçekleştirmekte 78 yurt içi ve 26 yurt dışı destinasyonu birbirine bağlamakta.

©AirlineHaber.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir