İLK KEZ KAR GÖREN HOSTES VE PİLOTLAR

İLK KEZ KAR GÖREN HOSTES VE PİLOTLAR

İstanbul’u Atatürk Havalimanı’nda kar yağışı nedeniyle birçok sefer iptal oldu. Uçak altında kar topu oynayan hostesler ise ilginç görüntüler oluşturdu

İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışı Atatürk Havalimanı’nda birçok seferin iptal olmasına neden oldu. Ülkelerinde kar göremeyen Suudi Arabistan Havayoları’nın hostesleri ve pilotları sefer gecikince uçak altında kartopu oynadı. Kar yağışını görünce bol bol fotoğraf çektiren kabin ekibi, apronda çocuklar gibi eğlendi. Pilotların apronda geçen eğlenceli dakikaların ardından uçağa da kartopu götürdüğü görüldü.

Öte yandan, karla mücadele çalışmalarının sürdüğü havalimanında uçakların yanaştığı körüklerin önündeki çizgiler ise belirgin hale gelmesi için fırça ile temizlendi.

Geri

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
500

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tech.~ 1 year ago

Sefa bey oncelikli olarak iyi gunler .1 haftadan fazladir ataturk havalimani kar nedeniyle yapilmasi gereken seferler yapilmiyor.Tamam gorus mesafesi duser yapilmaz bunu anlarim ama bir cok sefer havalimaninda kar temizliginin yapilmamasindan dolayi iptal oluyor.Ben bir thy calisani olarak dhmi neden bu kadar yavas calismakta diye sormanizi beklerdim ama malasef konu hakkinda hicbir yazinizi goremedim.Ya istanbul ataturk havalimanindan bahsediyoruz boyle olmamasi lazim diye dusunuyorum.Mukemel sekilde gorundugu uzere kar temizlemek icin yeterli personel yok techizat yok bunu nasil sorgulamazsiniz ben anlayamiyorum.ya apronda arac yolunda halen kar var bunu kusurunu kimse aciklayamaz fakat sizler sorgulamiyorsunuz ve aslinda sizden once bunu sorgulamasi gereken binlerce… Read more »

saldıray~ 1 year ago

çağırırsınız odtü’yü itü’yü kardeşim biz dünyanın en büyük havalimanınlarından birini yapıyoruz yarın öbür gün kar yağınca pist kapanmasın istemiyoruz bir çözümünüz var mı dersiniz.sorarsınız inşaat mühendislerine yol mühendislerine elektrik mühendislerine. bilenlere..
ama yok herşeyi bilen biri var ne de olsa. o demeden olmaz.yapamazlar.. kafalar ortadoğu çünkü.

TRE~ 1 year ago

Purserleri kaptan gibi görünüyor saudilerin. Pilot değiller