IFLYA380.COM ITB BERLİN 2017’DE

IFLYA380.COM ITB BERLİN 2017’DE

Airbus, kendi kategorisinde dünyanın ilk online seyahat planlama platformunu ve diğer seyahat trendlerini, 8 ile 12 Mart 2017 tarihleri arasında ITB Berlin Turizm Fuarı’nda görücüye çıkarıyor.

Dünyanın en ikonik uçağı için benzersiz bir rezervasyon aracı: Airbus, seyahat planlama deneyimini bir üst seviyeye taşımak amacıyla online rezervasyon platformu iflyA380.com’u yarattı. Yolculara çift katlı A380 uçağı ile benzersiz bir uçuş deneyimini müjdeleyen iflyA380.com, uçak türüne göre sıralama yapan ilk ve tek uçuş arama sistem. Yolcular, ilk kez seyahat noktalarına A380 uçağı ile gitmeyi seçebiliyor. Daha geniş koltuklar, üstün hizmet, daha fazla eğlence seçeneği ve genel olarak daha konforlu bir uçuş tercih ederek kendi seyahat deneyimlerini tasarlama imkanına sahip oluyorlar.

Ayrıca iflyA380.com, müşterilerine unutulmaz bir seyahat deneyimi sunmak isteyen seyahat acenteleri için de faydalı bir uygulama: A380 uçuşlarını ürünlerine eklemek seyahat tekliflerini artıracak ve ayırt edici bir avantaj sağlayacak.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.