IATA’DAN LUFTHANSA’YA PLATINUM ÖDÜL

IATA’DAN LUFTHANSA’YA PLATINUM ÖDÜL

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA), Lufthansa’nın mobil self-servis uygulamasındaki başarısını ‘Fast Travel Platinum Ödülü’ ile taçlandırdı.

 IATA, ‘Fast Travel Program’ı ile yolcuların seyahatlerini daha keyifli hale getirmeyi hedefleyerek misafirlerinin seyahatlerini daha kolay gerçekleştirmesini ve bekleme sürelerini azaltmayı amaçlıyor. Ayrıca program check-in, bagaj check-in, belge kontrolü, uçuş transferleri, self-boarding ve bagaj teslim uygulamalarını da içeriyor. ‘Fast Travel Platinum Ödülü’ bu alanda müşterilerine mobil self-servis hizmetlerinin %80’ini sunarak havayollarının itibarını yükseltmesini sağlıyor. 

 Lufthansa yolcularına dijital alanda sunduğu hizmetler ile sektörde her zaman öncü olmuştur. Örneğin, ‘Home Printed Bag Tag’ (evde basılabilen bagaj etiketi) ve ‘Smart Tag’ (elektronik bagaj etiketi) mobil biniş kartları ile uçuşlarla ilgili değişimlerin gerçek zamanlı bildirimleri sayesinde yolcuların zaman kazanmasını ve daha konforlu seyahat etmelerini sağlıyor.

 Yolcular, Lufthansa ile seyahatleri sırasında ve öncesinde sunulan hizmetlerin %96’sını bireysel olarak kullanabiliyor. Bu sayede Lufthansa, IATA’nın dünya sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Lufthansa müşterileri, bu self-servis hizmetlerini dünya çapında kullanarak zamandan tasarruf edebiliyor ve seyahatlerini daha hızlı ve kolay gerçekleştirebiliyorlar.

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
LH Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
LH
Ziyaretçi
LH

Yakışır Lufthansa´ya Bu Arada 5.YILDIZ Yolda Geliyor…

1

0