HUKUKSUZLUK TAM GAZ…

HUKUKSUZLUK TAM GAZ…
HUKUKSUZLUK TAM GAZ !
11-12 Kasım günleri yapılacak Hava İş Genel Kurulu için uçuş işletmeden seçilen delegelere sendikal izin talep etmeyen Hava iş yönetiminin yapılan tüm başvurulara rağmen 6356 sayılı yasanın hükümlerini uygulamamakta direndiği belirtildi.
Bunun sonucunda Hava İş’in uçucu delegeleri birer-ikişer uçuş yazılarak Genel Kurul ‘a katılmaları önlenmeye başlandı.
Konuyla ilgili görüşüne başvurulan hukukçular “Yapılan sadece yasayı çiğnemek değil. Bu işin içinde olanlar, aynı zamanda Anayasal suç işliyorlar.” diye konuştular.
Şimdi, 85 delegeden kaçına daha uçuş yazılacağı ve Genel Kurula uçuş işletmenin kaç delege ile katılacağı merak ediliyor.
Geri

10
Kimler Neler Demiş?

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Delege 85İşçi!!!vay anam vaydelege pazarı Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
BSLIST
Ziyaretçi
BSLIST

Hukuk, herkesin güvencesidir ve geleceğidir. Bizden sonrakilere tertemiz miras bırakılmalıdır. Buna zarar veren herkes topluma düşmanlık etmektedir.

2

0
!!!
Ziyaretçi
!!!

Hangi hukukçuların görüşüne başvurdunuz. İsim verirmisiniz.

0

1
!!!! rumuzlu arkadaş
Ziyaretçi
!!!! rumuzlu arkadaş

Adamlar sana hukukçularını yazacak değil ya. Saçmalamışsın bence. Sen hukuka uygun de olsun bitsin. Tabii normalse. Adamların 85 delegesi var birde bunlara uçuş yazmak ne alaka. Böyle tek taraflılılık mı olur be kardeş

1

0
!!!
Ziyaretçi
!!!

Avukatımısın.

0

2
İbra
Ziyaretçi
İbra

Genel kurulda İbra lehine el kaldıranlarda her türlü şaibelere ortak kabul edilirler. Bu genel kurul öyle veya böyle mutlaka mahkemelik olacaktır.

1

0
Esm
Ziyaretçi
Esm

2013 Aralık ayında yapılan genel kurula gelinceya kadarki süraçte, hukuk varmıydı? Ömer Keskin iyi bilir…Hadi THY çalışanları, isterseniz gidin genel kurula, uçucu olan tüm meslektaşlarımın boş günü olanlar gitse yeter ama nerde o yürek! Hukuk aramaya devam edin o zaman 🙂

1

0
delege pazarı
Ziyaretçi
delege pazarı

kamyoncuları bilemem ama THY delegeleri oy vermeyecektir. Havacılığı satmayacaklar dır. Delege başına ne verirseniz verin oyu hayır olacaktır. Hadi THY çalışanı kapalı oydan korkma ileri…Verilen aidat sizin,arkadaşınızın,meslektaşınızın parasıdır. Seçimi kaybedin ama şerefinizi asla.

1

0
vay anam vay
Ziyaretçi
vay anam vay

delegelere izini sendika almak zorunda. Delege seçilen kişidir. Kime oy vereceğini sadece ALLAH bilir. kendi delegelerine izin al muhalefete izin alma. Yukarıda ALLAH VAR ALLAH.

1

0
İşçi
Ziyaretçi
İşçi

Thy delegesi kendini dusunur

0

0
Delege 85
Ziyaretçi
Delege 85

Korku dağları bekler

0

0