HAVAYOLUNU ŞİKAYET SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILDI

HAVAYOLUNU ŞİKAYET SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞILDI

Avustralya’da ucuzcu havayolu şirketi Jetstar’da sistem çökmesi, yolcuların öfkelerini sosyal medyada paylaşmalarına neden oldu.

Dün sabah, ülkenin büyük havalimanlarında gecikmelere sebebiyet veren teknik sorun yüzünden, yolcular kuyruklarda bekledi. Yolcu check-in sistemi manuel yapılmaya başlanınca, teknoloji başarısızlığı tweet’lerle tüm dünyaya duyuruldu. Buna ilaveten ekiplerin huysuz davranışları şikayet konusu oldu. Çanta, valiz kaybedenler saatlerce beklemede iken, öfke içinde çalışan ekipler yetersiz kaldı.

Sistemin tekrar çevrimiçi olmasını bekleyenler, rahat ettirilmeleri konusunda hiçbir çaba gösterilmediğinden yakındı. Suyun yetersiz olması, bir fincan kahve ve biraz yiyecek ikram edilmemesi tepki çekti.

Havayolu yolculardan özür dilerken, “sonuç olarak uçuşlarda bazı gecikmeler yaşandı ve ekiplerimiz yolculara yardım etmeye çalışıyor, aksaklıklardan dolayı üzgünüz” diyerek özür diledi.

 

 

Geri
Etiketler:

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

THY~ 1 yıl önce

Önce yukarıda yer alan JetStar yanıtlarına bakın. Sonra bana şikayetimi çözüme kavuşturmak yerine yanıt olarak bir araba ders veren ve mesajını şu şekilde sonlandıran THY’ye. Yazım hatası bile var mübarek. Bana ne benzer şikayet THY gündemine tekrar gelir mi gelmez mi. Sen benim problemimi çözme, bir de lafları giydir habire. ….. Bununla birlikte, yolcu memnuniyetinin ön planda tutulduğu Ortaklığımız hizmet anlayışı çerçevesinde, gerekli hassasiyetin her koşulda gösterilmesine dikkat edilmesi ve benzeri şikayetlerin gündeme gelmemesi hususunda görüşlerinizin ilgli birime iletildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize yol açan hususlar nedeniyle Ortaklığımız adına özür diler, saygılar sunarız. TÜRK HAVA YOLLARI A.O. MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Daha… Devamını oku »