featured

Havayolu Şirketinin Bikinili Takvimi Tartışma Yarattı!

Vietnam havayolu şirketi VietJet uluslararası mankenlerden oluşan 2018 takvimini piyasaya sürdü. Vietnam Hava Yolları hosteslerinin bikinili 2018 takvimi etik tartışmalar kadar stratejik olarak da tartışma yarattı.

Raflarda yerini aldığı andan itibaren büyük tartışmalara yol açan Vietnam havayoluna yöneltilen tek eleştiri kabin memurlarına yönelik algıya dair değil. Uçuş ağını Müslüman ülkeleriyle de genişletmeye çalışan havayolu, bikinili mankenlerden oluşan 2018 takvimi yüzünden yıllık hedeflerine ulaşmayı bırakın o Müslüman ülkelerle iş yapamama riski taşıyor.

VietJet havayolları konuya ilişkin olarak, “2018 takvimi aslında bizim havayollarımızın ne kadar da üst kalite bir hizmet sunduğunu gösterme amacıyla ortaya çıktı” diye açıklama yaptı.
Airline Haber TÜRK HAVA YOLLARI, PEGASUS,HAVACILIK,HAVACILIK HABERLERİ,SON DAKİKA 8552318 1
Takvim, havaalanı terminallerinde, pistte ve uçak içinde “çalışıyor” gibi yaparak poz veren, bikinili kadınlardan oluşuyor.
 İlgili resim
Takvimde yer alan hiçbir manken VietJet havayollarında çalışmasa da firma, seksi modellerle ne kadar modern bir çizgiye sahip olduklarını göstermek istediklerini belirtiyor.
Airline Haber TÜRK HAVA YOLLARI, PEGASUS,HAVACILIK,HAVACILIK HABERLERİ,SON DAKİKA 8552319 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir