Havacılık Devleri Buluşuyor

Havacılık Devleri Buluşuyor
Abu Dhabi ACI Airport Exchange’e katılacak 1000’den fazla delege, 70’den fazla katılımcı ve sponsor ile 120’den fazla uzman havaalanlarını konuşacak.

ABU DHABI – Havalimanları Konseyi’nin en büyük yıllık ticaret fuarı Airport Exchange, 25-27 Kasım 2019’da Abu Dhabi Airport’ta buluşuyor. Airport Exchange’e katılacak 1000’den fazla delege, 70’den fazla katılımcı ve sponsor ile 120’den fazla uzman havaalanlarını konuşacak.Üç günlük etkinlikte, Orta Doğu, Avrupa, Asya Pasifik ve dünyanın geri kalanından yüzlerce üst düzey yöneticiyi bir araya getiren ACI Airport Exchange havacılık endüstrisindeki en önemli toplantılardan biri olarak kabul ediliyor.
ACI Airport Exchange 2019’da Orta Doğu havacılık sektörünün üst düzeyindeki yöneticileri havacılık sanayinin karşılaştığı zorlukları tartışarak ortaya koyacaklar.

ÖZEL SOSYAL ETKINLIKLER
Etkinlik sahibi Abu Dhabi Havaalanları, 25 Kasım Salı günü Hoş Geldiniz Resepsiyonu ve 26 Kasım Çarşamba günü Gala Gecesi olmak üzere iki önemli buluşma düzenliyor. Bu toplantılarda tüm katılımcılar rahat ve resmi olmayan bir ortamda buluşma fırsatı sunulacak.

80+ KÜRESEL KATıLıMCı VE SPONSORLAR
ACI Airport Exchange 2019’da Abu Dabi Havalimanları, Umman Havaalanları, SITA, Securitas, Smiths Detection, DTP Teknolojisi, NATS, KONE, ADB Safegate, Beumer, ADP-I gibi diğer firmaların yanı sıra katılımcı ve sponsor olarak onaylamış diğer şirketlerde yer alıyor.

ORTA SAHA TERMİNAL TURU
Abu Dabi Havaalanları, yeni terminalin rehberli turlarını düzenleyecek. Resmi açılış öncesi özel bir uçuş gerçekleşecek. (TürkiyeTurizm)

 

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.