HAVACILIĞIMIZIN YÖNETİCİLERİ BU PROGRAMLA YETİŞTİRİLECEK

HAVACILIĞIMIZIN YÖNETİCİLERİ BU PROGRAMLA YETİŞTİRİLECEK

Havacılık dünyasına yön verecek liderler Air Transport Management Yüksek Lisans Programında yetişecek.

Türk Hava Yolları havacılık dünyasında fark yaratacak, lider ve nitelikli yöneticiler yetiştirmek için önemli bir fikri hayata geçiriyor. Bayrak taşıyıcının, havacılığın gelişimine yön verecek profesyonelleri yetiştirmek amacıyla İbn Haldun Üniversitesi ile yürüteceği ve Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’nin koordine edeceği Air Transport Management Yüksek Lisans Programıiçin (Tezli ve Tezsiz) başvuru süreci başladı.

Sponsorluğunu Airbus’un üstlendiği yüksek lisans programında; Massachusetts Institute of Technology, Cranfield Üniversitesi, British Columbia Üniversitesi gibi dünyanın önde gelen üniversitelerinin tecrübeli eğitmenleri ders verecek. 18 ay sürecek dersler Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Her açıdan eşsiz bir program

Bu yıl ilk kez öğrenci kabul edecek program; derslerin içeriği, uygulanış şekli ve eğitimcileri ile havacılık dünyasına iz bırakmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor. Akademik program boyunca havacılık ve uzay sanayi alanında bilgi ve becerilerle donatılacak öğrenciler; havayolu yönetiminin temelleri, havacılık ekonomisi, finans, havacılık hukuku, pazarlama, mevzuata uygunluk gibi havacılığın hemen her alanına hitap eden güncel içerikli dersler alacak.  Havalimanı planlaması ve yönetimi ile hava taşımacılığı sözleşmeleri gibi konular da modüler olarak seçme imkânı ile öğrencilere sunulacak.

 

Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru için:  [email protected] /

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
Essiz program!
2 yıl önce

Yillardir Istanbul Teknik Universitesi’nde okutulan bu master programi bu sene ne hikmetse İbni Haldun Üniversitesi diye harika bir okulda! acildi.
İmam hatipte lise, Fatih Üniversitesi’nde Üniversite okumadiysam bu okuldada master yapmam, yapana saygi duyarim, bilmem anlatabildimmi?