Havacı Derneklerden Anlamlı Mesaj - Airline Haber

Havacı Derneklerden Anlamlı Mesaj

Ezeli rakiplerin ‘Havacı Dernekleri‘, “Ezeli rekabette elbet biri kazanır, dostlukta ise Hepimiz” sloganı altında sosyal medyada bir araya geldi. Beşiktaşlı Türk Hava Kartalları Derneği ile Fenerbahçeli Havacı Fenerbahçeliler Derneği pazar akşamı instagram canlı yayınında Havacılığı ve dünden bugüne ezeli rekabeti  konuştular.

Türk Hava Kartalları Derneği Başkanı Ömür Caninsan;

“97 yıldır devam eden bu rekabette önemli olan elbette hepimizin ihtiyacı olan birlik ve beraberlik. Bu sadece bir oyun. Biz bu vesile ile havacılık camiasındaki tüm dostlarımızı bir araya getirmek ve bu  oyunun güzelliğini tüm renklerle birlikte yaşamak istiyoruz. Camia içerisinde  yeni derneklerin kuruluyor olması bizlere hem gurur hem de mutluluk veriyor. Havacı Fenerbahçeliler Derneğine ve havacılık camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.
Detaylarını önünüzdeki hafta paylaşacağımız ve sektördeki tüm derneklerin de içinde bulunmasını istediğimiz  “Anadolu da Her Çocuğa bir Kitap” projesinin de müjdesini vermek istiyorum.
Hem iki güzel taraftar derneğinin buluşmasına vesile olan hem de bu projede hep yanımızda yer alan TALPA Başkanı Sayın Hüseyin Murat Ersoy’a da ayrı bir parantez açıp destekleri için teşekkür ediyorum ”

“Beşiktaş ve Fenerbahçe sadece iki ezeli rakip değil, aynı zamanda iki ebedi dost. Bizlerin vazifesi bu rekabet kadar bu dostluğu da korumak ve devam ettirmektir. Hepimiz için ortak payda olan havacılıkta her türlü desteğe hazırız.Bizler de yeni kurulan bir dernek olarak sosyal sorumluluk projelerinde havacılık camiasındaki tüm derneklerle beraber hareket etmek ve bu projeleri daha da ileriye taşımak amacındayız.” diyen aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi olan Havacı Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Prof. Dr. Ragıp Kutay Karaca  amaçlarının tüm camiaya ulaşmak olduğunu iletti.

Ezeli rekabette elbet biri kazanır, dostlukta ise Hepimiz”

“Spor sadece kazanmaktan ibaret değildir. Sporun anlamını ve özlemini yaşayanlar için” diyen Beşiktaşlı ve Fenerbahçeli Havacı Derneklerin yayınını izlemek için; https://www.instagram.com/tv/CMruvykgVDw/?igshid=1q3026bxv96j2

yayin3 KutayHoca omur

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum Airlinehaber moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Tüm Yorumlar (3)


Sıradaki haber:

SOLOTÜRK Pakistan’a gidiyor

Hızlı Yorum Yap

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Airline Haber'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Airline Haber'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.