HAVAALANI İÇERİSİNDE HAYRANINA SALDIRDI

HAVAALANI İÇERİSİNDE HAYRANINA SALDIRDI

Dünya çapında ünlü olmayı başaran One Direction isimli grubunun yıldızlarından Louis Tomlinson, kız arkadaşı ile havaalanında görüntülenmemek amacıyla paparazilerle mücadele ettiği esnada; hayranı olan bir tane genç kıza da saldırdı.

Aşk şarkıları ve de romantik tavırları ile birlikte özellikle genç kızlar tarafından çok sevilen grubun hayranları sosyal medya üzerinde bu olayla alakalı tepkilerini çok sert bir şekilde dile getirdiler. Romantik durumdaki aşk şarkıları ile tanınmakta olan dünya çapında ünlü müzik gruplarından One Direction üyelerinden 25 yaşında bulunan Louis Tomlinson Los Angeles Uluslararası Havaalanı içerisinde bir tane genç kıza tekme tokat saldırarak darp ettiğinden dolayı tutuklandı.

Paparazilerin ise kız arkadaşı olan Eleanor Calder’i görüntülememesi maksadı ile çok yoğun bir çaba harcamış olan Tomlinson, fotoğrafçılar ile mücadele ettiği esnada, kız arkadaşı ise o anlarda kendilerini cep telefonuyla görüntülemeye çalışmakta olan Tomlinson’un hayranı bir tane genç kız ile tartışmaya başladı.
Bunun üstüne ise ünlü şarkıcı, kız arkadaşını korumak amacı ile kadın hayranına saldırdı ve de onu yerlerde sürüklemeye başladı. Darp sonrasında tutuklanmış olan ve vermiş olduğu ifadesinde ise ”Kız arkadaşımı korumaya çalışıyordum” şeklinde konuşmuş olan İngiliz şarkıcı, 16.000 pound tutarında bir kefalet bedeli ile serbest kaldı. Genç kadın yaşamış olduklarının şokunu daha atlatamamışken, Tomlinson ise 16.000 pound tutarındaki kefalet bedelini ödeyerek serbest bırakıldı.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments