HAVA İŞ ANKARA ŞUBE BAŞKANLIĞI BİLDİRİ YAYINLADI

HAVA İŞ ANKARA ŞUBE BAŞKANLIĞI BİLDİRİ YAYINLADI

Hava İş Ankara şube gelişmelerle ilgili açıklamada bulundu. Hava iş’in yaptığı açıklama şu şekilde;

Değerli Üyelerimiz,

08 Eylül 2017 tarihinde Ankara Şube Başkanlığı’na bağlı işyerlerinde yapılan delege seçimlerinden sonra, 11 Eylül 2017 tarihinde, adaylardan Demokan Murat ÖKTEM, seçimlerden çekildiğini açıklamıştır.

Hava-iş Genel Merkez yönetiminin oyunlarının farkına varan ve onurlu duruşu ile yine biz Ankaralı arkadaşlarının takdirini kazanan Demokan Murat ÖKTEM ve ekibindeki arkadaşlarımızla birlikte, demokratik ve barış içinde bir seçim süreci yaşadığımız için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Hava-iş Genel Merkezi’nin, Anadolu İstasyonlarındaki üyelerimize ve delegelere yönelik oynadığı oyunların da yakın zamanda ortaya çıkacağına inanıyoruz.

THY A.O. çalışanlarının, birlik ve beraberlik içinde ve bir bütün olarak HAVACILIK SENDİKAMIZA sahip çıkacaklarına inancımız tamdır.

Saygılarımızla

Hava-İş Ankara Şube Yönetimi adına

Yasin ÖZER

Ankara Şube Başkanı

Geri

9
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Nejla

4 yıldır yönetimin yanında dur seçim dönemi karşısında dur saldır; adama hayırdır derler. Bir ayıbınız oldu yönetim sizi dışladı da mı saldırmaya başladınız? Bu karalama yazıları demokratik seçimlere hiç yakışmıyor..

Sevgili genel merkez tetikçisi

İftara diyen arkadaşlar, Ali Kemal’in haber sitesi diyor Ali Kemal’in adayı diye. Okumadınız mı?

Anadlunun sesi

Pisliklere ortak olmamak için onurlu bir duruş gösterenlere helal olsun.Onlar çocuklarının yüzlerine alnı açık şekilde bakacaklar.
Bu pislikleri görüp hala bunlarla yürüyenlere yazılar olsun. Dini bütün alnı secdeden kalkmayan ve milliyetçi diye ortalıkta dolaşan birileri var.
Bunlara temjsilcilik yapıyorlar. Emekli edilmiyelim diye bütün değerlerinden vaz geçen ölene kadar burda çalışmayı kafasına koymuş birileri hala ortalıkta dolanıyor. Yazık ediyorsunuz kendinize yol yakınken sizde dönün burdan. Hadi biraz cesaret.

Anadolujet

Demokan ve anadolujet genel merkezin adayini destekleyecek.Birak yalan haber yapmayi

Selim

Super mario aciklama yapmis utanmadan .Adama hem camur at hemde ov yasin efendi mucur a geri don tarlani sur artik yeter

Hayırlısı

Sen genel merkezin oyunu dersin, ben atılan iftiralara ve demokratik seçime yakışmayan karalama politikalari derim, adını ne koyarsan koy, bunu beklemiyodunuz sanırım

Gönüllerin Başkanı Demokan

4 yıldır mevcut yönetimle çalışıyorsunuz seçim sürecinde mi aklınız başınıza geldi? Kusura bakmayın ama samimi değilsiniz. Demokan’a helal olsun keşke siz de zamanında bu duruşu gösterebilseydiniz.

Fındık Dalı

Yasin efendi adamı çeşitli iftiralarinızla, yalanlarınızla karaladınız. Şimdi de tebrik mi ediyorsunuz. İşıniz gücünüz oyun.

Ispartalı

300 Spartalı, Ali Kemale karşı. Spartalıların tekmesi pek çetin oldu. Güle güle Ali kemal.