HAKAN ÖKER EN GÜÇLÜ ”İLK 50”DE

HAKAN ÖKER EN GÜÇLÜ ”İLK 50”DE

TAV Havalimanları İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hakan Öker, “En güçlü 50 CHRO” arasında gösterildi.

Fortune Türkiye Dergisi’nin Data Expert ile beraber hazırladığı “Türkiye’nin En Etkin İnsan Kaynakları Liderleri 2016” araştırması kapsamında, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin İK yöneticileri belirlendi. “En güçlü 50 CHRO” arasında gösterilen TAV Havalimanları İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hakan Öker’e ödülü, dün Swissotel’de gerçekleşen “CHRO Summit” sırasında takdim edildi.

“İnsan kaynakları fonksiyonunun Bugünü ve Geleceği” üst başlığıyla düzenlenen zirvede Öker “Yetenek Savaşlarında Yeni Dönem: Yetenek Kazanımı, Yetenek Yönetimi, Şirket Bağlılığı Sağlama ve Yetenek Geliştirme” konulu panelde konuşmacı olarak yer aldı. Günümüzde kurumların rekabetçi kalabilmesi için yetenek yönetiminin önem kazandığını vurgulayan Öker, TAV Havalimanları’nda çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimine yönelik kapsamlı programlar uyguladıklarını aktardı.

Panelde Öker’in yanı sıra Akbank CHRO’su Burcu Civelek Yüce, Migros CHRO’su Demir Aytaç, Kibar Holding CHRO’su Eşber Çekiç ile Hürriyet CHRO’su ve İcra Kurulu Üyesi Tuba Köseoğlu Okçu yer aldı.


Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.