Gökyüzünden inen genç kıza sürpriz teklif

Gökyüzünden inen genç kıza sürpriz teklif

MUĞLA’da yaşayan Kasim Akın, paraşütle uçuş yapan sevgilisi Göknur Ertemel’e yere indikten sonra evlenme teklif etti. Genç kız, ‘Benimle bir ömrü paylaşmaya var mısın’ yazılı pankartın önünde diz çöken sevgilisine ‘evet’ dedi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunu Kasim Akın (25), aynı okuldan mezun, kendisi gibi öğretmenlik atamasını bekleyen kız arkadaşı Göknur Ertemel (26) ile hayatını birleştirmek için sürpriz evlilik teklifi planladı. 1600 rakımlı Yılanlı Dağı’ndan paraşüt pilotu Cumhur Durmaz ile birlikte atlayış gerçekleştiren Göknur Ertemel havadayken, Kasim Akın sevgilisinin iniş yapacağı Düğerek Mevkisi’ndeki alanda hazırlık yaptı.

Genç kız yere indiği sırada hayatının en büyük sürpriziyle karşılaştı. Erkek arkadaşı ile birlikte ‘Benimle bir ömrü paylaşmaya var mısın’ yazılı pankartı gören genç kız, kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Ertemel, koşarak sevgilisinin boynuna sarıldı. Akın, genç kızın önünde diz çöküp, cebinden çıkarttığı yüzüğü Ertemel’e uzatarak evlenme teklifi etti. Kasim Akın ‘evet’ yanıtını alınca, kız arkadaşına sarıldıktan sonra parmağına yüzüğü taktı. Akın’ın arkadaşları konfeti patlatarak ikilinin mutluluklarına ortak oldu.

Büyük heyecan yaşadığını belirten Kasim Akın, “Ömrüm boyunca unutamayacağım bir anı yaşadım. Onu mutlu etmek için elimden geleni yapacağım” dedi.

Göknur Ertemel ise, “Aklımın ucundan bile böyle bir şey geçmiyordu. Kasim beni çok şaşırttı. Dünyanın en güzel evlenme teklifi anlarından birini yaşadım. Mutluluk içerisindeyim” diye konuştu.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.