Gökyüzü renklenecek

Gökyüzü renklenecek

Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde Uluslararası Sportif Havacılık Merkezince 16-17 Eylül’de gerçekleştirilecek “Sivrihisar Uluslararası Hava Gösterileri” ile kentin semaları renklenecek.

UNUTULMAZ ANLAR YAŞATACAK

İlki 2015’te düzenlenen ve 10 bin kişinin izlediği “Sivrihisar Uluslararası Hava Gösterileri”, bu yıl da Türkiye’nin gururu milli akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk, akrobasi pilotu Semin Öztürk, Alman akrobasi pilotu Tim Tibo, İngiliz helikopter pilotu Georgina Hunter Jones, İngiliz pilot Bob Pooler ve Amerikalı akrobasi pilotu Barrett Brummett gösterileriyle seyircilerine unutulmaz anlar yaşatacak.

UÇAK PİSTİNDE BİSİKLET YARIŞI

Etkinliğe İtalya’dan katılacak Pioneer Team, tecrübeli akrobasi pilotlarının gökyüzünde yaptıkları zarif manevralar ve rengarenk ışıklar eşliğinde gün batımında yapacağı uçuşla izleyenlere muhteşem görsellik sunacak. Paramotor ve paraşüt, model uçak ve helikopter, planör ile gyrocopter gösterilerinin yanı sıra MD-500 tipi helikopter gösterisi de bu etkinlikte yer alacak. Öte yandan “Uçak Pistinde Bisiklet Yarışı” ile “Hava Fotoğraf Yarışması” da gerçekleştirilecek. (İl gazetesi)

 

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.