featured

GÖĞÜS DEKOLTESİ YÜZÜNDEN UÇAKTAN ATILDI

New Orleans’tan Florida Fort Lauderdale’e uçan 21 yaşındaki yolcu, kabin ekibinin itirazı ile karşılaştı. Dekoltesini kapatmasını istediler. Yanındaki yolcu bir mendil ile örtmesini önerdi.
İddiaya göre; her gelen kabin memuru daha kaba davrandı ve uçaktan indirilebileceğini söyledi.
Öte yandan havayolu, genç yolcunun sarhoş olmaktan dolayı indirildiğini, kıyafetin dekolte olması ya da hiç olmamasının sorun teşkil etmediğini bildirdi.
Olay Spirit Airlines’da geçti ve sözcü Paul Berry, “kimse göğüs dekoltesi nedeniyle uçaktan indirilmedi” şeklinde konuştu.
Uçaktaki bir tanığın ifadesine göre; kararı kabin memuru verdi ve dekolteli genç kadın ayrılırken, arkasından çok kişisel bir ifade kullanarak küçük düşürdü.
Tanık Ms Supp, söz konusu yolcunun uçuş öncesi bir bira içmiş olmasına rağmen sarhoş olmadığını, buna rağmen uçaktan inmeye zorlandığını da ekledi.
Bayan Supp, “ne olursa olsun, bir kadının gardırop seçiminden dolayı ilk kez uçaktan indirildiğine şahit olduk” dedi.
Öte yandan, kabin ekibine yakın birisinin full olan uçağa binemeyerek beklemede kaldığı ve ona bir yer açabilmek için böyle bir yöntem uygulandığı spekülasyonu da yapıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. THY’nin VIP ucaklar icin planladigi bayan kabin memuru kiyafet kodunu ulkece benimseyip yabancilardan da aynisini bekleyecegimiz icin, THY ucaklarina ailenizle birlikte huzur icinde binebileceksiniz.
    Hatta kebapcilar, cay bahcelerinin ‘aile salonu’na benzer sekilde ‘aile kabini’ bile yapabilir THY, neden olmasin? Ortadogu havayollari bizi ornek alir hem, liderligimizi devam ettiririz ne guzel.

    Cevapla