Gaziantep Havalimanı'nda Rötar Tepkisi

Gaziantep Havalimanı’nda Rötar Tepkisi

Gaziantep Havalimanı’ndan İzmir ve İstanbul’a uçmak isteyen yolcular, bir kez daha rötar engeline takıldı. Uçuşları ertelenen yolcular, beklemek zorunda kaldıkları için tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getirdi. Dün gece gerçekleşen İzmir uçağı rötarı, havalimanında yaşanan gecikmelere bir yenisini ekledi. Sürekli rötar yapan uçuşlar, yolcuların sabrını taşırıyor. Vatandaşlar, bu durumun artık son bulmasını istiyor ve çeşitli platformlarda şikayetlerini paylaşıyor.

Gaziantep’e Yakışmayan Durum

Gaziantepdogus.com’da yer alan habere göre; yolcular, “Ya uçağın başka illere indiği haberleri geliyor ya da sürekli rötar yaşanıyor. Gaziantep gibi bir şehre bu durum yakışmıyor. Artık sorun ne ise bulunsun ve çözülsün. Havalimanı ile ilgili sorun yoksa, gecikmeye sebep olan hangi firma ise ondan hesap sorulsun. Neden bu gecikmelerin faturaları hep yolculara kesiliyor? Bilet satarken deyin ki, ‘bizim uçak şu kadar rötar yapabilir,’ biz de ona göre davranalım” şeklinde tepkilerini dile getirdi.

Sosyal medya üzerinden yapılan bu tepkiler, yetkililerin dikkatini çekmeyi umuyor. Yolcular, havalimanında yaşanan bu sorunların bir an önce çözülmesini bekliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir