FLYDUBAI TÜRKİYE’DEN B1 VE B2 TEKNİSYEN ARIYOR

FLYDUBAI TÜRKİYE’DEN B1 VE B2 TEKNİSYEN ARIYOR

Flydubai’ nin resmi sitesinde b1 ve b2 teknisyen ilanı var. Bu ilandaki bölüme başvuru yapanlarla görüşme yapılacak. İstanbul’da yapılacağını sandığım görüşme için her hangi bir gün verilmemiş.

İşte o linkler

https://careers.flydubai.com/jobs/certifying-engineer-b2-istanbul-turkey-assessment-centre-732

https://careers.flydubai.com/jobs/certifying-engineer-b1-istanbul-turkey-assessment-centre-733

Geri
Etiketler:

8
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Murat Tozluklu

SHY 66 . B2 Avionic lisansim var.Sivil ucaklarda tecrubem yok.Hava Kuvvetlerinde F-16 ve UH-1H Helikopter Elektrik ve Havalandirma Sist Teknisyeniyim.Calisabilirmiyim ki ? [email protected]

Eute Baba

Teşekkür ederim

Ahmet olgun

Ahmet olgun
25 yıl türk hava kuvvetlerinde f4 jet motor (j79-17) teknisyenligi yaptım. 3 yıl önce emekli oldum. Sertifika yok (B1 B2)
Ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.
0542 8103736

Ahmet olgun

25 yıl türk hava kuvvetlerinde f4 jet motor baş teknisyenlteknisyenligi yaptım. 3 yıl önce emekli oldum. Sertifikam yok (B1 – B2) .
Izmir de yaşıyorum.
SEYAHAT engelin yok.
Ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.
Tel. 0542 8103736

flydubai

merhaba ilginiz için teşekkür ederiz ancak yeter artık yaa git emekliliğini yaşa kardeşim ne işin var senin kıdemli baççavuş kardeşim.

..

hocam 25 yıl lisans olmadan nasıl başteknisyenlik yaptınız?

flydubai

Hava kuvvetlerinde yetkilendirmede lisans aranmaz kendi icinde gorev basi egitimi dedigimiz pratik ve teorinin beraber yurudugu bir sistem vardir..bu sistemde 3 seviye 5 seviye 7 seviye mevcuttur…basteknisyenlik payesi hat bakimveya base bakimda atelye sefine verilen muhtemelen 7 seviyesi yetkili teknisyene karsilik gelmekte…ama yukarida ki arkadasin dedigi gibi abi bence bahce islerine yonel…emekliligin tadiji cikart…gecmis artik..lisans yok zqten alinmazsin burasida is ilan yeri degil…madara olup durma…

Flydubai

İlginiz icin teşekkür ederiz. Yarın gelin hemen başlayın demelerini mi bekliyosunuz burdan 😀 ikinciye oldu denk geliyorum boyle bir duruma. Yeni nesile atama yok diye bağıranlardan değilsinizdir umarım. Emekliliğinizi güzel geçirmeniz dileğiyle.