FATİH PORTAKAL’DAN THY’YE SİTEM

FATİH PORTAKAL’DAN THY’YE SİTEM

FOX Ana Haber Sunucusu FATİH PORTAKAL, instagram hesabından yaptığı paylaşımla Türk Hava Yolları’nın gazete sansürüne gönderme yaparak sitemde bulundu. Bilindiği üzere Türk Hava Yolları uçaklarında BirGün, Cumhuriyet, Sözcü, Evrensel, Korkusuz, Yeniçağ, Milli Gazete ve Yurt gazetesi gibi yayınlar bulunmuyor.

FATİH PORTAKAL’ın O PAYLAŞIMI;

Yurtdışından geliyorum. Kabine girerken gazete bakayim dedim. Yine tek sesler, renkli sayfalar. Almadan geçtim gittim. Üzgünüm ama çok da rağbet yoktu renkli sayfalara.. @TK_TR vazgeçin artık bu ayırımcıliktan. İnternet denen bir şey var. ✈️

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

10 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
FoAdayAdayı
11 ay önce

zamanında genel mudurluge 10 balya zaman gelirdi simdi 1 tane bile yok hayret

gmstaff
10 ay önce
Reply to  FoAdayAdayı

hay sen cok yasa hislerimize tercuman oldun

kerevizler
11 ay önce

yani yanli devlet olursaniz yarin sapka düşünce kimse gözünüzün yasina bakmaz

Ahmet
11 ay önce

İstediği gazeteyi koyar istediğini koymaz. Sonuçta gazeteler mecburiyetten değil, THY’nin ikramı olarak sunuluyor. Ayrıca teknoloji o kadar geliştiği halde hala kağıda basılı gazete okuyorsa bıraksın bu işleri, gitsin bir yerlerde bir mağarada yaşasın.

Giray.
11 ay önce
Reply to  Ahmet

Ne demek istediği gazeteyi koyar. Adı üstünde Türkiye’nin hava yolu. Uçuşlarında çeşitli gazete okuyan yolcular var.
Mademki ikram, tüm yolcu profilini düşünmesi gerek. Ayırım yapmadan tüm gazeteler olmalı. Bu kadar basit bakmayın
Bu konuya.

Eriş Akman
11 ay önce
Reply to  Ahmet

Uçak ve havayolu babasının malı olsa, belki haklısınız, ama dedelerimin, babalarımın ödediği vergiyle kurulan bir milli havayolunda keyfi hareket edemez. Kaldı ki kendi malı bile olsa, müşterisinin istediği gazeteleri koymalıdır. Ben para verip bilet aldığım bir uçakta, benim zevkime göre şeyler de olsun isterim. Ne yani, İngiliz Havayolları ile mi uçalım, milli havayolumuz varken? Biraz adil düşünelim, lütfen. Her zevke, her isteğe, başkalarına zarar vermedikçe saygılı olalım lütfen.Mağaralara girmemize gerek yok, hep birlikte mağaralardan çıkalım, yeter.

Casl
11 ay önce
Reply to  Ahmet

Zihniyet aynı zihniyet, ikram olsun da ne olursa olsun, boş mezar verseler girer yatarsınız, avanta olsun da okumasak da alır mangalda tutuşturmalıl yaparız akitti stardı ıvırdı zıvırdı, nasılsa ceplerindendekini harcıyorlar, doktora, öğretmene devlet memuruna “vergimle ödeniyor senin maaşın” diye çemkirebilen bir mantıksızlık nasıl olur da oyuyla seçtiği siyasetçinin karşısında süklüm püklüm olur anlamak imkansız, olsa olsa güce tapınma, eziklik, özgüven eksikliği ile açıklanabilir, Allah sonumuzu hayır etsin !

Ah ahmet
11 ay önce
Reply to  Ahmet

Salak evladım

Alıntılı cevapçı
10 ay önce
Reply to  Ahmet

Bazı şeyler geleneksel olarak aktarılır. Sizin dedelerinizin vergileri ile kurulan thy de ‘nasıl ki zamanında şimdiki gazeteler olmuyorsa. Şimdi de bu gazeteler yok.’ İlgili zamanın, genel müdürün yakınının cümlesidir, alıntılanmıştır.

Utku
10 ay önce
Reply to  Ahmet

ahmet torpilli merkez calisani oldugu icin 1600 da turnikelere girdigi icin normaldir bu yorumu