Etihad Airways, İş için En İyi Şirket

Etihad Airways, İş için En İyi Şirket

Etihad Airways, Buying Business Travel Magazine tarafından düzenlenen 2016 İş Seyahati Ödülleri’nde (Business Travel Awards 2016) “İş Seyahati İçin En İyi Havayolu” ödülünü aldı.

İş Seyahati Ödülleri, bağımsız bir jüri tarafından sektörde sıra dışı başarılara imza atan kurum ve bireylere veriliyor. Etihad Airways ise bu prestijli ödüle, Airbus A380 ve Boeing 787 Dreamliner uçaklarında bulunan devrim niteliğindeki kabin ve hizmetlerinin yanı sıra, modern Airbus A330/ A340 ve Boeing 777 ailesi ile almaya lâyık görüldü.

Etihad Airways İngiltere Genel Müdürü James Harrison ödül ile ilgili yaptığı açıklamada İngiltere’nin Etihad Airways için çok önemli bir pazar olduğuna değinerek, “Bu yıl, Londra Heathrow Havalimanı’ndan A380 ile gerçekleştirdiğimiz uçuşlarımızı günde 3 sefere çıkarıyoruz” dedi.

Etihad Airways, konukları için uçak seyahatinin her anını dünya standartlarında bir anlayış ile donatarak, lider otel ve restoranlarda sunulan hizmetleri örnek alıyor. Havayolunun Airbus A380 filosunda bulunan The Residence kabinlerindeki kişiye özel yardımcılar, First Class kabininde hizmet veren “Şefler”, Business Class’ta hizmet veren “Yeme – İçme Müdürleri”, çocukları ile seyahat eden ailelere yardımcı olan “Uçan Dadılar” da havayolunun, bu taahhüdünün göstergesi olarak ön plana çıkıyor.(Turizmdebusabah)

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.