Eski sevgilisine kızdı bunu yaptı oldu

Eski sevgilisine kızdı bunu yaptı oldu

İtalya’da avukatlık yapan 43 yaşındaki Cristiana, pilot olan eski sevgilisine nispet yapmak için pilot olmaya karar verdi.

Eski sevgilisine kızdı bunu yaptı oldu

Azimli Cristiana şöyle konuştu:

Eski sevgilisine kızdı bunu yaptı oldu

Cristina, pilotluk belgesi aldıktan sonra 13 ülkeyi gezdiğini belirterek “Yukarıdan bakınca her şey çok farklı gözüküyor” dedi:

Eski sevgilisine kızdı bunu yaptı oldu

“Bu gelmiş geçmiş en iyi his. Çünkü yukarıdayken her şey çok güzel. Dünya daha güzel, hava genellikle daha güzel. Uçaktan her şey çok güzel gözüküyor. Çirkin yerler bile.”

Ticari uçak pilotu olan eski sevgilisinin kendisine ‘asla bir uçak kullanamayacağını’ söylediğini belirten Cristiana, Daily Star’a yaptığı açıklamada bu sebeple uçuş eğitimi aldığını belirterek şöyle konuştu: “Pilot olmaya karar verdim. İş için değil, eğlenmek amacıyla.

Araba ve vapurla seyahat etmekten hoşlanmıyor ve havaalanında check-in yaptırmaktan nefret ediyorsanız pilot olmak muhteşem bir şey.” Eski sevgilisine kızdı bunu yaptı oldu Cristina, pilotluk belgesi aldıktan sonra 13 ülkeyi gezdiğini belirterek “Yukarıdan bakınca her şey çok farklı gözüküyor” dedi: “Bu gelmiş geçmiş en iyi his.

Çünkü yukarıdayken her şey çok güzel. Dünya daha güzel, hava genellikle daha güzel. Uçaktan her şey çok güzel gözüküyor. Çirkin yerler bile.”

Eski sevgilisine kızdı bunu yaptı olduEski sevgilisine kızdı bunu yaptı olduEski sevgilisine kızdı bunu yaptı olduEski sevgilisine kızdı bunu yaptı olduEski sevgilisine kızdı bunu yaptı olduEski sevgilisine kızdı bunu yaptı oldu

 

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
CCCV

Herkes TECH olamaz ama.