En başarılı markalar arasında Türk Hava Yolları’da var

En başarılı markalar arasında Türk Hava Yolları’da var

Socialbrands Mayıs Ayı Sonuçları Yayında

Markaların sosyal medya performansını tamamen istatiksel verilere göre değerlendiren sosyal medya marka endeksi SocialBrands Mayıs ayı sonuçları belli oldu.

Dijitaldeki rekabette kimlerin önde olduğunu her ay yayınladığı sosyal medya performans sıralaması ile duyuran SocialBrands verilerine göre Mayıs ayının lider markası Netflix.

En başarılı markalar Netflix, Madame Coco ve Türk Hava Yolları.

Netflix, 1-30 Nisan döneminde gösterdiği etkili sosyal medya performansıyla SocialBrands Mayıs ayı Top100 listesinin zirvesinde yer aldı. Platformunda yer alan dizi ve filmler hakkında ürettiği eğlenceli içerikleriyle sosyal medyada yoğun ilgi gören Netflix, takipçileriyle kurduğu güçlü iletişimi sürdürerek Mayıs ayının en başarılı markası oldu.

Ödüllü sosyal medya kampanyaları ile etkili performans gösteren Madame Coco listenin ikinci sırasında yer aldı. Türk Hava Yolları, İstanbul Havalimanı’na taşınması hakkında hazırladığı video içeriği ve ay boyunca düzenli paylaştığı sosyal medya iletileriyle yüksek ilgi görerek, SocialBrands Mayıs Top100 listesinin en başarılı üçüncü markası oldu.

39 bin marka hesabından 1 milyon 621 bin ileti incelendi.

Markaların performanslarını 30’dan fazla istatistiksel kritere göre değerlendiren sosyal medya marka endeksi, SocialBrands Mayıs ayı Top 100 listesini hazırlarken 39 bin 807 marka hesabından paylaşılan 1 milyon 621 bin iletiyi inceledi.

1 milyar 338 milyon kullanıcı etkileşiminin incelendiği listede bu ay ilk 10’da yer alan diğer markalar sırasıyla İGA İstanbul Airport, Ziraat Bankası, Mutlu Akü, BluTV, Enza Home, İnci Akü ve Zen Pırlanta oldu.

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Taşeron

Daha taşeron personellerin yemek ücretini vermeyen (geçen senelerde sandwiç felan veriyorlardı onuda kaldırmışlar) Thy , bu konuda en başarılı havayolu şirketi.Gözlerimiz yaşarıyor MİLLİ GURUR !

her tarafı başarı olsa ne

Döviz,faiz,ithalat,dış borç,işsizlik rekor kırıyorken,herşeye hergün zam geliyorken thy en başarılı markalar arasında olsa ne olmasa ne? Almanya’nın bir şirketinin yıllık cirosu ülkemiz dış borcundan fazla onlar da bizim gibi kasılıyor mudur acaba?