EMIRATES’İN SABİHA GÖKÇEN UÇUŞLARI İÇİN TARİH NETLEŞTİ

EMIRATES’İN SABİHA GÖKÇEN UÇUŞLARI İÇİN TARİH NETLEŞTİ

Emirates Havayolları 15 Ocak’ta duyurduğu üzere Dubai – İstanbul uçuşlarına havalimanı olarak Sabiha Gökçen inişli seferlerini de ekledi. Başlangıç tarihi olarak 08 Haziran 2018 görülüyor.

Özellikle Dubai yolcuları için İstanbul varışlarına iki farklı destinasyondan birini seçebiliyor olmanın oldukça avantajlı olacağı belirtilmekte. Uçuş, Emirates Havayolları’nın Boeing 777-300ER model uçağıyla haftada beş sefer olarak planlanıyor.

Turizme Olan Katkısı Giderek Artıyor

Sabiha Gökçen uçuşları ile birlikte Emirates Havayolları Türkiye’ye haftada 16 uçuş gerçekleştiriyor olacak. Bu da toplam 6500 yolcu kapasitesi anlamına geliyor.

Emirates’in EK119 numaralı uçuşu Dubai’den yerel saat ile 10:00’den havalanacak olup, İstanbul’a 13:45’te iniş yapacak. Dönüş uçuşu ise EK120 numarası ile 15:35 İstanbul yerel saati ile gerçekleştirilecek ve Dubai’ye varışı 21:00 öngörülüyor.

Dubai Uluslararası Havalimanı’ndan Bangkok, Şangay, Seul gibi önemli destinasyonlara bağlantı uçuşları için de saatler oldukça uygun planlanmış durumda. Emirates Havayolları Yöneticisi Hubert Frach, yaptığı açıklamalarda son yıllarda İstanbul destinasyonuna artan talepten bahsetti. Şehre uçuşta iki farklı iniş opsiyonu sunabilmenin mutluluk verici olduğunu belirtti.

Havayollarının İstanbul uçuşlarında Türk kabin görevlileri de yer alarak, yolculara daha konforlu bir uçuş hizmeti sunacak. Ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice ile 3 binden kanalın sunduğu seyri izleme keyfi yaşayacak yolcular, biletin sınıfına göre uçuş için 35 kg – 40 ve 50 kg bagaj hakkına sahip olacak. (UZAKROTA)

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.