Emirates’e 2024 Skytrax World Airline Awards’ta 7 Ödül

Emirates’e 2024 Skytrax World Airline Awards’ta 7 Ödül

Dünyanın en büyük havayollarından Emirates, Londra’daki Fairmont Windsor Park’ta düzenlenen 2024 Skytrax World Airline Awards’ta toplam 7 kategoride ödül aldı. Emirates, “Uçak İçi Eğlencede Dünyanın En İyi Havayolu”, “En İyi First Class Konfor Olanaklarını Sunan Havayolu”, “Orta Doğu’daki En İyi First Class”, “Orta Doğu’daki En İyi First Class Uçak İçi İkramı”, “Orta Doğu’nun En İyi Aile Dostu Havayolu”, “Orta Doğu’daki En İyi Premium Ekonomi Sınıfı” ve “Orta Doğu’daki En İyi Premium Ekonomi Sınıfı Uçak İçi İkramı” ödüllerine layık görüldü. Bu başarı, havayolunun tüm sınıflarda en iyi ürün ve hizmetleri sunma konusundaki kararlılığını yansıtıyor.

Gökyüzünde Dünyanın En İyi Eğlencesi

Emirates, ünlü uçak içi eğlence sistemi ice ile ‘‘Uçak İçi Eğlencede Dünyanın En İyi Havayolu” ödülünü kazanarak, Skytrax listelerinde 18. kez zirvede yer aldı. 40’tan fazla dilde 6.500’ü aşan kanal listesine sahip olan bu sistem, her yolcuya hitap edebilecek bir içerik sunuyor. Yolcular, toplamda 4.000 saatten fazla film ve TV kanalı, 3.500 saate kadar müzik ve podcast, 2.000’den fazla Hollywood filmi ve uluslararası beğeni toplayan filmler, 250 özel çocuk ve aile kanalı ve Paramount+, HBO Max, Discovery+, BBC, Bloomberg Originals ve Shahid’de yer alan yüzlerce TV dizisi ve seri filmlerden oluşan geniş bir yelpazeden seçim yapma imkânı buluyor.

Çok Ödüllü First Class Deneyimi

Emirates First Class deneyimi, “En İyi First Class Konfor Olanaklarını Sunan Havayolu”, “Orta Doğu’nun En İyi First Class Havayolu” ve “Orta Doğu’daki En İyi First Class Uçak İçi İkramı” olmak üzere 3 ödül alarak sektörde mükemmellik açısından bir referans noktası olmaya devam ediyor. First Class yolcuları, Emirates’in havalimanına gidiş ve dönüşlerde sunduğu özel şoförlü transfer hizmeti ve dünya genelinde 39’dan fazla havalimanında sunduğu özel premium dinlenme salonlarına erişim fırsatı ile kusursuz bir seyahat deneyiminin keyfini çıkarabiliyorlar. Yolcular, tamamen kapalı özel süitler, sınırsız havyar ve Dom Pérignon şampanya dahil olmak üzere diledikleri zaman servis edilen yemek hizmeti, lüks hidra-aktif pijamalar, Byredo cilt bakım ürünleri ve sürdürülebilir Voya duş ürünleriyle uçakta nihai konfor deneyimini yaşıyorlar.

Beğeni Toplayan Premium Ekonomi ve Ailece Seyahat

Emirates, birçok havayolunun Business Class’ına rakip olan yeni ürünüyle “Orta Doğu’daki En İyi Premium Ekonomi Sınıfı” ve “Orta Doğu’daki En İyi Premium Ekonomi Sınıfı Uçak İçi İkramı” ödüllerini kazandı. Emirates Premium Ekonomi Sınıfı, 49,5 cm genişliğindeki 101,6 cm aralıklara ve 20,32 cm eğilme özelliğine sahip deri koltukları ile yolcularına yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca, ekstra konfor için bacak ve ayak destekleri, 6 yönlü ayarlanabilir koltuk başlığı ve kolayca erişilebilen şarj noktaları, yan içecek masası ve sınıfının en büyüklerinden biri olan 13,3 inçlik bir TV ekranı gibi birçok ince dokunuş sunuyor. Yolcular, geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilen battaniyeler, geniş boyutlu bir yastık, hediye seyahat kitleri ve dünya çapında özel bir köpüklü şarap olan Chandon Vintage Brut 2017 ile rahatlayabiliyorlar. Mevsim malzemeleri ve bölgesel esintilerle hazırlanan yemekler, cömert porsiyonlarla çin porseleni tabaklarda, keten peçeteye sarılı paslanmaz çelik çatal bıçak takımı ile birlikte sunuluyor. Premium Economy Sınıfı şu anda Londra Heathrow, Sydney, Melbourne, Christchurch, Auckland, Singapur, Los Angeles, New York, Houston, San Francisco, Mumbai, Bengaluru, Tokyo Narita, Sao Paulo, Osaka ve Dubai olmak üzere toplamda 15 rotada hizmet veriyor.

Emirates ayrıca, tüm uluslararası havalimanlarında aileler için öncelikli uçağa biniş, çocuklar için özel ve sağlıklı uçak içi yemekler ile eğlence hizmetleri, ice’da yer alan çocuklar için geniş bir içerik yelpazesi, refakatsiz çocuklar için ekstra hizmetler ve nörodiverjanslı çocukları olan aileler için erişilebilirlik gibi aileler ve çocuklar için sunduğu çeşitli ürün ve hizmetlerle “Orta Doğu’nun En Aile Dostu Havayolu” ödülünün de sahibi oldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir