‘Emirates Skywards’ Sadakat Ödülleri 2018’de Ödül Sahibi!

‘Emirates Skywards’ Sadakat Ödülleri 2018’de Ödül Sahibi!

Emirates Havayolu’nun sadakat programı olan Emirates Skywards, 10. yıllık Sadakat Ödülleri 2018’de, ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı.

Emirates Skywards, Sadakat Ödülleri 2018’de, ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, FlightGlobal ve Global Flight tarafından 6 Şubat’ta, Bangkok’ta her yıl düzenlenen 10. Sadakat Ödülleri 2018’de sadakat programı Emirates Skywards ile ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı.

Ödül, stratejik düşünme, ekip liderliği, iş dönüştürme ve yenilikçi stratejik yön belirleme gibi alanlara dayalı olarak veriliyor. Son 12 ayda, üyelerinin etkileşimini artırmak üzere, verilere dayalı uygulamalardan yararlanan Emirates Skywards, sadakat programı ile üyeleri tarafından oldukça kabul gören, tahmine dayalı veri modelinden yararlanan, daha kişisel hale getirilmiş hizmetler sunuyor.

Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Veri biliminden yararlanarak, sık uçan yolcuları tanıyarak, zamanında ve kişiye özel hizmetler sunuyoruz. Hizmetler, standart olanlara göre, 13 kat daha fazla yanıt verme oranı oluşturdu ve üyelerin katılımında sürdürülebilir bir değişim olduğunu gösterdi” dedi.

Emirates Skywards dünyanın her yerinde 20 milyondan fazla üyeye sahip ve üyelerine büyük bir değer, seçim imkânı ve esneklik sunuyor. Müşteri memnuniyetine odaklanan sadakat programı, sürekli olarak, mil kazıp harcayarak, daha kusursuz bir deneyim sağlamak için, ağırlama, kara seyahati ve yaşam tarzı alanlarında ortaklıklar arıyor. Emirates Skywards ayrıca, FlyDubai, Easyjet ve Qantas ile stratejik ortaklıklara sahip ve üyelere, küresel seyahat noktalarının en geniş ağlarından birine erişim imkânı sağlıyor.

Önde gelen sadakat yönetimi uzmanlarından oluşan bir panelin belirlediği ödüller, sadakat etkinliği ile her yıl veriliyor. Onuncu yılını kutlayan Flightglobal/Global Flight Sadakat etkinliği, önde gelen seyahat sadakat yönetimi konferans ve forumlarından birisi olarak faaliyetine devam ediyor.

Ödüller, ürünleri ile kuruluşlar ve müşterileri için, fazladan fayda sağladığını gösterebilen şirketlere veriliyor.

Geri

Kimler Neler Demiş?

avatar
500

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.