featured

Emirates, ABD operasyonlarını yolcu talebine göre genişletiyor

Emirates Havayolları, Seattle (1 Şubat’tan itibaren), Dallas ve San Francisco’ya (2 Mart’tan itibaren) kesintisiz hizmetlerine devam edeceğini duyurdu ve müşterilerine Dubai üzerinden Orta Doğu, Afrika ve Asya’daki popüler destinasyonlara bağlantı imkânı sunacak.

Bu üç destinasyonun eklenmesi, Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, New York JFK, Toronto ve Washington D.C.’ye hizmetlerin yeniden başlamasının ardından Emirates’in Kuzey Amerika ağını 10 noktaya çıkaraçak.

San Francisco’ya/San Francisco’dan uçuşlar, Emirates’in Boeing 777-300ER ile haftada dört kez, Seattle’a/Seattle’dan uçuşlar (haftada dört kez gerçekleştirilir) ve Dallas (haftada üç kez) iki sınıf Boeing 777-200LR ile çalıştırılacak ve Business sınıfında 38 yatık koltuk ve Ekonomi sınıfında 264 ergonomik tasarımlı koltuk sunacak.

Havayolu ayrıca müşterilerine New York, Los Angeles ve São Paulo’ya ek uçuşlarla daha fazla seçenek sunacak. 1 Şubat’tan itibaren Emirates, John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı’na (JFK) günde çift uçuş ve Los Angeles’a (LAX) günlük uçuş gerçekleştirecek. Emirates müşterileri ayrıca, havayolunun Jetblue ve Alaskan Havayolları ile olan ortak uçuş anlaşmaları aracılığıyla diğer ABD şehirlerine de erişebilir.

Güney Amerika’da Emirates, São Paulo’ya (5 Şubat’tan itibaren) beşinci haftalık uçuşu başlatacak ve Brezilya’daki müşterilerine genişleyen ağına daha fazla erişim ile daha fazla seyahat seçeneği sunacak.

Emirates, ağındaki operasyonlarını güvenli ve kademeli olarak yeniden başlattı ve şu anda altı kıtada 114 varış noktasına hizmet veriyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir