Corendon Airlines’tan Ege Turizmine Tam Destek!

Corendon Airlines’tan Ege Turizmine Tam Destek!

Turizm camiası için yılın en önemli fuarlarından biri olan ITB Berlin Turizm Fuarı’na her yıl Antalya’dan direkt düzenlediği seferlerle sektör profesyonellerini taşıyan Corendon Airlines, 2019 fuarı için İzmir’den de Berlin’e özel uçuş düzenliyor.

Fuar uçuşlarındaki ikram ve servis kalitesiyle beğeni toplayan ve her yıl yolcularına özel sürprizler hazırlayan Corendon, 2019 yazında Almanya ve Hollanda’dan – İzmir’e düzenlemeye başlayacağı direkt uçuşlar öncesinde ITB Berlin 2019 fuar uçuşuyla Ege Bölgesi turizm profesyonellerini bir araya getirecek. Bu uçuş ile Ege bölgesi ve çevresindeki oteller, acenteler, tur operatörleri yetkililerinin ve yerel yönetimlerin fuar katılımının kolaylaştırılması amaçlanıyor.

Türkiye’ye Hollanda ve Almanya’dan en fazla turist taşıyan havayollarından Corendon Airlines, her sene olduğu gibi bu yıl da ITB Berlin 2019’a katılacak turizm profesyonellerine özel uçuşlarını satışa sundu.

Corendon Airlines ITB Berlin 2019 uçuşları:

İzmir – Berlin Tegel: 5 Mart 2019 Salı Saat: 13.00 (Lokal)

Berlin Tegel – İzmir: 8 Mart 2019 Cuma Saat: 18.20 (Lokal)

İzmir – ITB Berlin uçuş ücretleri:

Tek yön: 149 Euro

Gidiş – Dönüş: 249 Euro

Biletler, www.corendonairlines.com sitesi üzerinden veya +90 242 330 34 40 no’lu telefondan temin edilebiliyor. Aynı firmadan toplu rezervasyonlara ve basın mensuplarına özel indirimler uygulanacaktır.


Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Ramazan Kartal

Güzel teşebbüs mu bırak Allah aşkına içeriye gir de neler dönüyor bak yalanlar dolanlarla iş yapmalar başka bir şey değil Yata Yata iş yapanlar el üstünde asıl işi koşturanlar kötü lanet olsun. Yaparsan cakmanin birimi direktör olacagi yalan dolan gerçekleri sümen altına almak başka bir şey değil Görsün Yildiray Karaer neler dönüyor çakma koordinatöru yalanı dolabı ikiyuzlululeri görsün

ekmel

gözlemlerim , toplumumuzda corendon gibi güzel teşebbüsler kısa ömürlü oluyor, azami 10 sene.karaer in yavrusuna uzun ömürler diliyorum.