China Southern ve American Airlines’den İşbirliği

China Southern ve American Airlines’den İşbirliği

China Southern Airlines ile American Airlines 6 Ağustos Salı günü yaptıkları açıklamada bu ay itibarıyla her iki havayolunun yolcu bekleme salonunu ortak kullanacağı belirtildi.

Trump’ın yeni tarifler koyarak çıkmaza soktuğu ticari savaşlara karşın Çinli ve ABD’li şirketler iş birliklerine devam ediyor. Bu alandaki son haber, her iki ülkenin en büyük havayolu şirketinden geldi. China Southern Airlines ile American Airlines 6 Ağustos Salı günü yaptıkları açıklamada bu ay itibarıyla her iki havayolunun yolcu bekleme salonunu ortak kullanacağı belirtildi.

Her iki havayolu şirketi kendi işlettikleri bekleme salonlarını, business class yolcularının yanı sıra uçuş programında elite seviyesinde olan müşterilerine açacak. Her iki şirket bu sayede özel bekleme salonlarının olmadığı havalimanlarında yolcularına daha iyi hizmet sunabilecek.

Anlaşma protokolü uyarınca, China Southern’in hak sahibi yolcuları, dünyanın 34 havalimanındaki 50 American Airlines salonundan hizmet alabilecek. Aynı şekilde American Airlines’in hak sahibi yolcularına da Çin’in 23 havalimanında China Southern’in 38 VIP salonunu kullanma olanağı sağlanacak.

Merkezi Guangzhou’da bulunan ve 840 uçaklık bir filoya sahip olan China Southern, Asya’nın ikinci, dünyanın da üçüncü büyük havayolu şirketi olarak biliniyor. 2018 yılında 139 milyon yolcu taşıyan şirket, Çin’in 70 denizaşırı varış noktasına 160 uluslararası rota ile bağlantı sağlıyor. (FİNANSGÜNDEM)

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
AMERİCANS kuyruğu yerde...
1 yıl önce

Güzel fotoğraf , burnu kaldırmış, ama kıçını kaldıramıyor ( YERDE KALMIŞ ) , âdeta kıçı kaptırmış…