Çelik-İş Hediye Saatleri Alay Konusu Oldu

Çelik-İş Hediye Saatleri Alay Konusu Oldu

Çelik-İş sendikasının yılbaşı hediyesi olarak dağıttığı saatler üyeler tarafından alay konusu oldu.

Çelik-İş sendikasının lütüf olarak sunduğu ve üyelerinin yeni yılını kutlamak için dağıttığı saatler hem tepkilere yol açtı hemde teknisyenler arasında alay konusu oldu. Teknisyenler kendi aralarında saatlerin “Eminönü Malı” veya dikkat edin su alıyor gibi istihza içeren maillerle haberleştikleri biliniyor.

Bazı üyeler ise Çelik-İş sendikasını ciddiyete davet eden mailler yolladı.

Sizlerden Gelen Güzel Bir Yorum

Bir teknisyen böyle bir ürünle karşılaşırsa ne yapar; öncelikle ndt kontrollerini yapıp ürünün malzeme kalitesi ve iç çatlaklarını kontrol ettik… ürünün metal kısmı içi hava boşlukları dolu. Daha sonra içini açtık 3,17cm çapında plastik ana mekanizma çok kalitesiz. Sonra suya soktuk anında su aldı bir süre çalıştı (şaşırdık su alıp çaloşmasına) ama sonra durdu. Daha sonra camına tab test yaptık 2 vuruşta çatladı. Yapısal uzmanı arkadaşlara gvi yaptırdık kordondaki yanlış kesimler ve çapakları temizlemek için 11 adam saatlik item yazmamızı istedi. Son olarak a2 seviye ingilizce bilen bir insana okuttuk arkasındaki yazıyı : yüksek teknoloji, paslanmaz çelik, su geçirmez, ifadelerinin yazdığını söyledi arka kapak üzerindeki yüzen adam figürünü hiyeroglif uzmanı arkadaşlara incelettiriyoruz ki alakayı anlayalım.

İşte O Saatler:

Geri

25
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
anlamli gediye

Babama verdim almadı 5 Tl ye aldığım saat ondan daha iyi diye

manidar

Aslında çelik iş demek istediki tis de kol saatini kolunuza takmıştık buda Görseli birde üye sayısına göre dağıtım yapsalar şaşırdım

QMSTR

benimki niye carden ben de gordon istiyorum. ayrımcılık yapmayın

Gereksiz

Yakın bi tanıdık toptan saatçi herhalde. Herkesin işi görülmüş işte başka bi anlamı yok. Sayın çelik iş yetkilileri Audi araçlara binerken de hiç sıkıntı yok , teknisyenlere de dağıtın bişiler arada böyle herkesin işi görülsün, seneye de plastik oyuncak dağıtırlar, anca bir sendika daha gelicek kafa tutucak o Zaman yanıp tutuşursunuz mail atarsınız. Size Ced vericez diye kandırırsınız milleti. Ced ler nerede?

ZAMANINDA UTED

UTED zamaninda slazenger marka saat vermişti yelkovan yerine uçak dönüyordu dernekken onu yapabilmisti ah ah..

Asım bayraktar

Hiç unutmam Sefa Başkan’ın son genel kurulunda Nasıl olsa bırakıyorum diyerek üyelerin hepsine laptop vereceği duyumu almış şaşırmıştım. Uted yönetimi Sefa beyi gelecekte zorlanırız diye vazgeçirdi.

esb

Esenboga teknik olarak kimse almadi bu saatleri. Biz boyle ciddiyetsiz ve anlamsız hediyeyi kabul etmeyiz.

hiç

Biz böyle kullanıyoruz
http://i.hizliresim.com/0mgMZV.jpg

Hamur iş sendika

Bu saate bakacağıma aborjinler gibi güneşi takip ederim daha iyi

RM

Bir de logosu var içinde. sanırsın Richard Mille. Ben çelik işliyim demeye utanıyorum.

Anonim

saat bilgimizi sınıyolar.