BRITISH AIRWAYS’TEN GADDARLIK ÖRNEĞİ

BRITISH AIRWAYS’TEN GADDARLIK ÖRNEĞİ

İngiliz hava yolu şirketinde skandal… Yaşlı bir kadın, 13 saatlik bir British Airways uçuşunda, tuvalete gitmesine izin vermeyen hostes yüzünden altını ıslattı ve ıslak kıyafetleriyle onca saat oturmak zorunda kaldı.

İngiliz hava yolu şirketi British Airways’te skandal…87 yaşındaki Kocharik Tsamouzian, Los Angeles’tan Londra’ya uçuş yapıyordu ve pistteki 90 dakikalık rötarlı uçağa bindikten kısa bir süre sonra tuvalete gitmek istedi.
Fakat bir British Airways hostesi yaşlı kadının defalarca tuvalete gitmesini önledi hatta onu koridorda durdurdu.
Tüm bunların sonucunda, tükenmiş hisseden Tsamouzian altını ıslattı. Kabinde kıyafet değişikliği yapma gibi bir şansı olmadığı için geri kalan yolculuğunu gözyaşı içinde geçirdi.
Okul gezisinden dönen Bir grup kız öğrenci de seyahat sırasında ücretsiz olan musluk suyu taleplerinin reddedildiğini iddia etti.
British Airways, 22 Aralık’ta yaşanan olayı kabul etti ancak yaşlı kadının kızı Behroozi, annesinden özür dilenmediğini ya da annesine bir tazminat ödenmediğini söyledi.
Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
BA

British Airways hani şu Türkiye ve bazı seçkin noktalara yaptığı uçuşlarda İngiltere’ye inmeden az evvel yolcularının gözünün içine baka baka kabine anti bakteriyel sprey sıkan havayoluydu değil mi?