British Airways, gökyüzünde 3 kardeşin buluşmasına aracılık etti.

British Airways, gökyüzünde 3 kardeşin buluşmasına aracılık etti.

Bir Havayolu Büyük Bir İşe İmza Attı

Kardeşleri 35 000 Feet’de Buluşturdu, İnanılmaz! Duygu yüklü kavuşma 3 kayıp kız kardeşi British Airways uçağında bir araya getirdi. 71 Yaşındaki Somerset’li (Güney Batı İngiltere) Mandy Shore 2 kız kardeşi olduğunu öğrendi. 2 ci Dünya Savaşı’ndan sonra evlatlık olarak alınmış ve İngiltere’ye götürülmüştü. Soyağacı, aile geçmişi ve ve DNA incelemeleri ile tanınmış bir kuruluş olan Ancestry sayesinde geçmişini araştıran Shore bir sürprizle karşılaştı.

Ancestry ailenin geçmiş tarihine ve DNA data’larıyla soyağacına ulaştı. 2 Kardeşi daha vardı. Babasının başka bir kadınla evliliğinden 65 yaşında Lynn Garner ve 61 yaşında Ann Burrage adlarındaki kardeşler Amerika’da Teksas’da yaşıyorlardı. Burada İngiliz Havayolları devreye girdi; ”Uçuş sadece bir yerden diğer bir noktaya alıp taşımak değildir. İnsanları bir araya getirmenin yarattığı büyü ve mutluluktur. Anıları hatırlamaya yardımcı olmaktır” dedi ve her şey inanılmaz bir hızla gelişti. Ancestry ve British Airways ortak çabaları ile Amerika’daki kardeşleri Londra’ya ablalarına davet etti.

Lynn ve Ann Amerika’dan British Airways’e bindiklerinde ablaları ile Londra’da yüz yüze geleceklerini sanırken, abla Mandy uçakta onları bekliyordu. Havayolu ablayı Teksas’a getirmişti. Kabin ekibi PA sistemden bir anons yaptı, yüzlerindeki ifade unutulacak gibi değil!

Londra uçuşunun ilk saatleri kahkahalarla ve ağlayarak geçti. Her biri neler olup bittiğini anlamaya başlamıştı. Havayolu durumu özetliyor; “biz Mandy, Lynn ve Ann için bu çok özel kavuşmanın bir parçası olmaktan çok memnunuz.”

O ilk karşılaşma anı görülmeye değerdi ve duygu yüklüydü, aynen seyrettiğiniz gibi.

 

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.