Boeing Yeni Nesil Kabin İçini Tanıttı

Boeing Yeni Nesil Kabin İçini Tanıttı

Eğlence ekranları, büyüleyici ışık görüntüleri, yerden tavana kadar yükselen kapılar; geleceğin Boeing uçağından bazı konseptler.

Kabin içini çok daha eğlenceli hale getirmek amacı ile, tavan veya duvar projeksiyonları hazırlanıyor ve  Şikago merkezde planlar üretiliyor. Göksel görüntüler, bulutlar ruha ışık saçacak nitelikte ve uykuya dalmayı kolaylaştıracak.

Kavisli eğlence ekranları TV programları veya flimler için detaylara inecek, şaşırtacak.

Gelecek jenerasyonun ışıklandırma konsepti ne zaman gerçekleşecek, henüz bilinmiyor ama bilgisayarla sunulan video, önümüzdeki yıllarda yolculara neler verebileceğini sergiledi.  First veya Busines Class  yolcularının keyfi muhteşem olacak.

Daha rahat ince koltuklar, koltuk başlıklarının  arkalarında büyük eğlence ekranları, tavan panelleri boyunca, gece uçarken yıldız görüntüleri, gün boyu güneşli mavi gökyüzü, hepsi videoda gösteriliyor.

Yolcular kabinden kabine, yerden tavana kadar, otomatik çalışan kapılardan geçiyor. Yolcuları yerlerine yönlendiren bölmeler üzerinde ışıklı ekranlar  (kabini ayıran bölmeler) mevcut.

Üst sınıflarda düz yatabilen koltuklar, kavisli yüksek çözünürlüklü ekranlar ve arka planda  her şeyi görüntüleyen büyük ekranı olan bir Lounge(salon divanı)  yer almış.

Boeing’in ifadesine göre; Ticari Uçaklar Ürün Geliştirme bölümünde tüm konseptler üzerinde mühendisler çalışıyor.

Ürün geliştirme bölümü başkan yardımcısı Mike Sinnett teknolojinin kullanılması  konusunda sonsuz fikirler üretildiğini sözlerine ekledi.

Fotoğraflar:


Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.