Boeing 777X’in Kabin Konforu…

Boeing 777X’in Kabin Konforu…

Emirates, Lutfansa ve Singapur havayollarının şimdiden sipariş ettikleri yeni Boeing 777 X in kabin kısmı eskisine göre daha modern çizgilere sahip ve daha geniş pencereleri var.

Boeing 777-X in fiyatı yaklaşık 388 milyon dolar . Diğer aile üyelerine göre %12 daha az yakıt tüketen çift motoru bulunan uçağın yolcu kapasitesi 425 ye kadar çıkabilecek . 16110 km lik yol katledebilecek olan uçağın diğer taliplileri ise Nippon Airways, Cathay Pacific, Etihad Airways and Qatar Airways.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Comments
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Km km
1 yıl önce

777 lerin kabinleri pek kullanışlı değil malesef. Kabin yüksek ama bunun dezavantajı yolcunun basustu dolabina ulaşamamasi. Her kesin boyu 185 değil. O el bagajlarini yerleştirmek uçuş sonunda geri almak bir işkence. 10 saatin üzerindeki uçuşlarda da elbet insanlar valizinden bir şey alma bir şey koyma ihtiyacı da duyuyor. O dolap kapaklarını açıp kapamak bir işkence. Hele ki valizler agirsa. Okuma ışıkları ters yapılmış ve yolcular okuma ışıklarıni nasıl açıp kapatacaklarini cozemiyorlar. Ya da yönlerinin nasıl ayarlanacagini bilmiyorlar. Umarım 77x de bununla ilgili güzel çözümler bulmuşlardır.

big senior
1 yıl önce
Reply to  Km km

330 orta taraf basustu icin ziplamak gerekiyor 777 basustu dolaplarinin yine gideri var. resimlerden gordugum kadariyla o cantalar yan sekilde basustu dolabina sigacaksa guzel su anki durumda resimdeki gibi yukleme yaptiginizda basustu dolaplari kapanmiyor. Gelelim diger konuya pencereler 787 gibi otomatik karartma olacaksa cok iyi. Soz soz 777 candir.