Bir ilk! Havada seyir halindeyken Stand Up gösterisi yapıldı

Bir ilk! Havada seyir halindeyken Stand Up gösterisi yapıldı

BKM tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen İstanbul Komedi Festivali kapsamında bugün bir ilk gerçekleşti.

Festivalin ulaşım sponsoru Pegasus CEO’su Mehmet Nane ve BKM Genel Müdürü Zümrüt Arol Bekçe’nin ortak fikri ile uçakta, kabinde havada seyir halindeyken bir Stand Up gösterisi yapıldı.  PC 2086 sefer sayılı Adana uçağına binen yolcuların da Adana’ya bir basın toplantısına gittiklerini düşünen gazetecilerin de olaydan haberi yoktu!  Uçak havalandıktan bir süre sonra pilot kostümü ile Eser Yenenler’in önce sesi duyuldu ardından şaşkın bakışlar ve alkışlar arasında sürpriz gösteri başladı!

 

Uçakta yolculardan birinin doğum günü kutlandı, Eser tüm yolcularla fotoğraf çektirdi…  Uçak korkusu olduğunu söyleyen Eser Yenenler o korkuyla şovunu tamamladı!  2 Kasım’da başlayan İstanbul Komedi Festivali 18 Kasım’a kadar 7 ayrı salonda devam edecek. İstanbullular yurt dışı ve yurt içinden çok farklı sanatçıların sahne aldığı 84 şova büyük ilgi gösteriyor.  İlk ‘havada stand up’ gösterisinin ardından Pegasus CEO’su Mehmet Nane ‘bundan sonra yolcularımız bu tür sürprizlere hazır olsun!’ dedi.  Eser Yenenler ise yolcu koltuğunda gerçekten korku içinde inişi bekledi! (sozcu)

Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
S D affetmez

Sayın yönetici atacağına inanıyorum biraz önceki yorumumu ama atmazsan açık konuşayım gerçeği sakladığın ve mazlumun yanında olmadığın için bir o kadarı da seni bekleyecektir hiç merak etme, Çıkarlar öldüğünde biter geriye kazandıkların başlar vesselam. Bu sanadır ister paylaş ister paylaşma…