Binali Yıldırım’dan Patlama Hakkında Açıklama

Binali Yıldırım’dan Patlama Hakkında Açıklama

Dün gece meydana gelen patlamadan sonra ilk açıklama Binali Yıldırımdan geldi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kurtköy Havalimanı’nın güvenliği konusunda herhangi bir zafiyetin söz konusu olmadığını belirterek, “Uluslararası standartların hükmettiği bütün tedbirler alınmış durumda” dedi.

Bakan Yıldırım, yaptığı açıklamada, Kurtköy Havalimanı’nda meydana gelen patlamanın hemen ardından İstanbul Emniyetinin olay yerini izole ettiğini ve çalışmalara başladığını söyledi.

Patlama sonucu yaralanan 2 kişiden birinin hayatını kaybettiğini anımsatan Yıldırım, 5 uçakta küçük çaplı hasar olduğunu, bu uçakların hangara alınarak gerekli müdahalelerin yapıldığını belirtti.

Tüm Güvenlik Önlemleri Alınmış Durumda

Patlamayla ilgili tespitten sonra sabah saatlerinde uçak seferlerinin normale döndüğünü ifade eden Yıldırım, trafikte herhangi bir ertelemenin olmadığını bildirdi.

Olayın nedeniyle ilgili adli ve idari çalışmaların yapıldığını belirten Yıldırım, “Şu anda bir hükme varmak, yorum yapmak erken ama şunun bilinmesini isterim, havalimanının güvenliği konusunda herhangi bir zafiyet söz konusu değil. Uluslararası standartların hükmettiği bütün tedbirler, bütün detaylarıyla alınmış durumda. Kameralar, fiziki nöbet kulübeleri ve her türlü güvenlik tedbiri var. Çalışmalar bu da dikkate alınarak sürdürülüyor” diye konuştu.


Geri

3
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Anonim

Ne tv, ne internet, haber yok.
Devlet baba nasıl bir baskı yapıyorsa artık…

bakan !!!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Kurtköy Havalimanı’nın güvenliği konusunda herhangi bir zafiyetin söz konusu olmadığını belirterek, “Uluslararası standartların hükmettiği bütün tedbirler alınmış durumda” dedi. Madem oyle bu olay nasil oldu peki ??? Bir kere daha bakanligi doneminde olumlu bir olay meydana geldi ve hala sorumluluk gosterip istifa etmiyor!!! Bu zihniyete oy verenler de bunlarin gunahlarina ortaktir haberleri olsun!!!

yazıklar olsun

isg, heaş, pegasus ve bakanlıklardan kayda değerbir açıklama yok. neymiş operasyon normal seferler sıkıntısızmış. 1 can gitti, çok can tedirgin. Dünyanın en güvenli limanlarında birinde dünyanın en güvensiz yönetimi ile karşı karşıyasınız.