featured

BİLAL EKŞİ'YE BAKLAVALI ZİYARET

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi,  bugün kendisini kutlamaya bir tepsi baklavayla gelen Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin’in ziyaretini,  sık sık kullandığı twitter aracılığıyla duyurdu.
THY Genel Müdürü  Ekşi  tweet’ine “Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Fatma Şahin, Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Gaziantep hakikaten ziyarete değer” yazdı.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü görevinden bir süre önce THY Genel Müdürlüğü görevine atanan Bilal Ekşi, daha önce THY’de teknikten sorumlu Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştü. Yeni görevine geldiği günden bu yana havacılık camiasında yaşanan krizler nedeniyle çeşitli sorunları aşmak için çaba gösteren Genel Müdür Bilal Ekşi, yapılan çalışmaları da sık sık attığı tweetlerle duyurdu.
KADINLAR İÇİN DE YAZDI
Bilal Ekşi bir gün önce de, yarın kutlanacak olan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”için Şair Erdem Bayazıt’ın ünlü şiirinden “Kadınlar bilirim ülkeme ait Yürekleri Akdeniz gibi geniş, soluğu Afrika gibi sıcak. . Yaslandın mı çınar gibidir onlar sardın mı umut gibi” dizelerinden oluşan bir tweett atmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir