Bekarlığa Veda Partisi Yolcuları Dehşete Düşürdü

Bekarlığa Veda Partisi Yolcuları Dehşete Düşürdü

Manchester’dan Las Vegas’a kadar süren uçuş boyunca 20 genç İngiliz’in yaptığı saçmalıklar ve kabalıklar kabin ekibini alarma geçirdi.

10 Saatlik uçuşun sonunda Thomas Cook uçağını Amerika’da polis karşıladı.

İçlerinden birisinin Manchester’a dönüşü şu an için yasak. Geri kalanlar doğru dürüst ve rahat duracaklarına söz verirlerse uçabilecekler. Bir çok yolcu endişelendi. 2 Engelli yolcunun bakıcısı grubun utanç verici davranışlarına katlanmak zorunda kaldıklarını bildirdi. İsmini vermek istemeyen bakıcı, grubun aşırı şekilde içki içip bağırdığını ve kabin ekibine çok kötü davrandığını söyledi.

Koridoru kapatıp engellemek, diğer yolcuların üzerine alkol dökmek, küfürler, ekibi tehdit, kabini çöplüğe çevirmek uçuşta cehennemi yaşattı. Başından sonuna kadar 10 saat bir rezalet yaşadıkları için şikayetçi olanlar çok.

Manchester Evening News’a göre; uçak Nevada’ya teker koyduğu anda durum değişti ve güvenlik ekibi uçağa geldi.Grubun diğer üyeleri dönüş yolunda alkol almayacaklarına dair bir form imzaladılar.

Thomas Cook seyrek karşılaşılan bir durum olduğunu kabul ediyor ve yaşananlardan dolayı üzgün olduğunu belirterek özür diliyor.

Geri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Comment
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments
Ingilizler
4 yıl önce

Musluman olsalar terorist muamelesi yerlerdi.Ne acaip dunya