BAYRAM BİTTİ FİYATLAR İNDİ UÇAK BİLETİ ALACAKLAR DİKKAT

BAYRAM BİTTİ FİYATLAR İNDİ UÇAK BİLETİ ALACAKLAR DİKKAT

9 günlük Ramazan bayramında %90 lara ulaşan doluluk oranlarıyla şirketlerin yüzü güldü. İç hatlarda tek yön uçak biletlerinin 450 TL ve üzerine kadar çıktığı bayram dönemi sonrası yolcuların yüzünü güldürecek fiyatlara yaklaşıldı.

Özellikle tatilciler, Antalya ve Bodrum havalimanlarını akın etti. Kara ulaşımının güçlükle sağlandığı bayram sezonlarında önceden bilet alanlar daha şanslıydı. Ancak biletleme işlemini sona bırakanlar 750 liraya varan ücretlerle karşılaştı.

Bayram ertesi ise fiyatlar yeniden normale inmeye başladı. İstanbul-Antalya için ortalama bilet ücretler tek yönde 150 TL ortalama ile satışta. İstanbul Bodrum Milas ise bu ortalamanın biraz daha aşağısında tek yön 120 TL civarında.

Öğrencilerin bir çoğu 14 Haziran 2019 tarihinde karne alacak. Ancak yaz tatili bilet satışlarında fazla bir değişikliğe sebep olmadı. İstanbul kalkışlı uçuşlarda gözle görülür bir yoğunluk ise 23 Haziran İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerden hemen sonra başlıyor. Özellikle 24 Haziran’dan itibaren ciddi bir yoğunluk söz konusu. Şu anda bile ortalama bilet ücretleri tek yön İstanbul-Antalya ortalama 400 TL civarında. Yolcuların planlı tatil organizasyonları için önceden bilet almalarını tavsiye ediyoruz.


Geri

1
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Selimcan Güllüoğlu

Yoğunluktaki fırsattan yararlanan firmalar bilete zam yapıyolar. Normal zamanda 150 – 200 TL olan bilet 750 – 800 TL oluyor. Benim gibi sık sık seyahat edenlere tavsiyem biletall.com gibi karşılaştırma yapan biyerden alın en uygunu daha rahat bulabilirsiniz.