Barbaros Şansal’a uçak merdivenlerinde saldırı

Barbaros Şansal’a uçak merdivenlerinde saldırı

Twitter paylaşımları nedeniyle hakkında gözaltı kararı çıkarılan ve Kuzey Kıbrıs’tan Türkiye’ye iade edilen modacı Barbaros Şansal, İstanbul Atatürk Havalimanı’na inen uçaktan çıkarılırken apronda saldırıya uğradı. Doğan Haber Ajansı (DHA), olayla ilgili sekiz kişinin ifadesinin alındığını bildirdi.
Şansal, polis nezaretinde uçaktan indirilirken saldırı gerçekleşti.
Polis Şansal’a saldıranları güçlükle durdurmaya çalışsa da sosyal medyada paylaşılan videolarda, Barbaros Şansal’ın yerde yatarken tekmelendiği görüldü.
Barbaros Şansal’ın avukatı Efkan Bolaç, Twitter’dan paylaştığı mesajlarda, “Barbaros Şansal’ın sağlık durumu genel olarak iyi. Beline,kasılmalarına ve böbreklerine tekme atılmış ellerinde ve vücudunda çizikler var” dedi ve modacının ifadesinin alındığını, bugün savcılığa çıkmasının beklendiğini belirtti.
CHP’den saldırıya tepki: ‘Suç varsa hesabı medenice sorulur’
Şansal’a saldırıya tepki gösteren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ise yine Twitter’dan paylaştığı mesajlarda “Göz altına alınmış bir şahsın apronda linç edilmesine göz yummak hukukun ve adaletin linç edilmesine göz yummaktır” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ise olayla ilgili olarak “Hukuk devletinde suç varsa hesabı medenice sorulur, şayet hukuk devleti yoksa linç kültürü oluşur! Sonrası ne yazıktır ki kaos, çok yazık” yorumunu yaptı.
Şansal’a apronda saldıranların kim olduğu konusu ise net değil. Sosyal medyada, uçaktaki yolcuların, apron görevlilerinin ya da dışarıdan aprona girmiş olabilecek kişilerin saldırmış olabileceği yönünde yorumlar var.
Hürriyet gazetesi, Barbaros Şansal’ı İstanbul’a getiren tarifeli Türk Hava Yolları uçağının Lefkoşa’dan kalkmadan önce rötar yaptığını, rötarın gerekçesinin ise uçaktaki yolcularla Barbaros Şansal arasında çıkan gerginlik olduğunu yazdı.

 

 

 

 

 

 

Geri

2
Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
sevinc taray

Ne oluyor bu ülkeye,Adalet sucluysa cezalandırır,size ne oluyor,bu kadar hassassanız,cocuk tecavuzculerı,devlet kasaı boşaltanlara da tepkı gösterın ama saldırarak degıl..acızler..

Milli duygular !

Milli duyguları kabaranlar! bu tepkileri, yolsuzluk,hırsızlık yapanlara,ayakkabı kutularıyla paraları götürenlere,kol saati alanlara, paraları sıfırlayanlara, genç yaştaki çocukları gemicikler ve şirketler sahibi olanlara, açılım ayağına oy kapmak için pohpohladıkları teröristlerin ayaklarına hakim gönderenlere ve düne kadar kardeş oldukları beraberce ihaleleri,paraları,makamları,işleri paylaştıkları fetoculara yüz verip,şımartanlara,koruyanlara ve kandırıldıkları! halde onları hala temizlemeyenlere, çocuk ve kadın tecavüzcülerine ve bunu görmezden getirmeye çalışanlara,adaleti,nizamı,düzeni sağlayamayanlara, milyonlarca ne idüğü belirsiz suriyelileri ülkemize sokanlara,her olaydan sonra güvenlik zaafiyeti yoktur deyip istifa etmeyen sorumsuz sorumlulara, askerliği parayla satanlara kendi çocuklarını askere göndermeyenlere,kul hakkı yiyenlere,torpili,hemşehriciliği yapanlara,insanları kayıran ve şuralı,buralı,şucu,bucu vs diye ayıranlara da göstersinler de görelim !!!