Bangkok’a günlük yedinci seferi başlıyor

Bangkok’a günlük yedinci seferi başlıyor

Emirates Havayolu, 1 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Dubai ve Bangkok arasında gerçekleştirdiği günlük uçuşlarının sayısını yediye çıkaracağını duyurdu.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, Boeing 777-300ER uçağı ile gerçekleştireceği ek hizmeti ile iş ve eğlence için popüler bir destinasyon olan Tayland’a artan yolcu talebinin karşılanmasına yardımcı olacak. Bu yeni hizmet ile Bangkok, Kuveyt ve Doha ile birlikte Emirates ağında en fazla uçuş gerçekleştirilen nokta olacak.

Emirates‘in yeni hizmeti Dubai ve Bangkok arasında çalışan günlük dört A380 ve günlük iki 777 uçuşuna eklenecek ve Tayland ile Emirates’in küresel ağı arasındaki seyahat ve ticaret fırsatlarını daha da artırmak üzere, rota üzerindeki haftalık uçuş sayısını 49’a yükselterek 2.520 koltuk ve 134 tona yakın kargo kapasitesi sağlayacak.

Emirates uçuşlarında müşteriler, çok uluslu Kabin Ekibinin konukseverliğinin, gurme mutfağının ve Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi “ice”ın keyfine varabilecek. Filmlerden televizyon programlarına, oyunlardan sesli kitaplara ve dünyanın dört bir yanından müzik seçenekleri ile ice, 2.500’e varan kanalla eğlence sunarak art arda 11 yıl boyunca Skytrax tarafından dünyanın en iyi uçak içi eğlence sistemi seçildi.

1 Temmuz’dan itibaren hizmet verecek olan EK350 sefer sayılı günlük uçuş, Dubai’den 19:50’de kalkacak ve Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı’na ertesi gün 05:10’da varacak. Bu uçuş BAE ve Orta Doğu’dan gelen yolcular için çok uygun bir kalkış zamanı sağlamasının yanı sıra Bangkok’a sabah erkenden vararak tüm günün rahatça iş ya da eğlenceye ayrılmasını sağlayacak. Emirates, ayrıca uçuş ortağı Bangkok Havayolları ile çok sayıda bölgesel uçuş noktasına sayısız bağlantı olanağı sunacak.

2 Temmuz’dan itibaren EK351 sefer sayılı dönüş uçuşu ise Bangkok’tan 06:35’te kalkarak Dubai’ye aynı gün 09:50’de varacak. Uçuş Londra, Frankfurt, Lizbon, İstanbul, Madrid ve Barselona gibi çok sayıda uçuş noktasıyla kolay bağlantı imkanı sağlayacak.

Geri

Kimler Neler Demiş?

1000

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.